Güvenli ulaşım için trafik işaretlemeleri yenilendi

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, ALAŞEHİR İLÇE MERKEZİNDE YAYA GEÇİDİ VE OTOBÜS DURAĞI İŞARETLEME UYGULAMALARINI YENİLEDİ. YAPILAN UYGULAMAYLA, İŞARETLEMELER DAHA GÖRÜNÜR HALE GETİRİLEREK, ARAÇ VE YAYA TRAFİĞİ GÜVENLİ HALE GETİRİLDİ.

Güvenli ulaşım için trafik işaretlemeleri yenilendi
banner87

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Alaşehir ilçe merkezinde yaya geçidi ve otobüs durağı işaretleme uygulamalarını yeniledi. Yapılan uygulamayla, işaretlemeler daha görünür hale getirilerek, araç ve yaya trafiği güvenli hale getirildi.

İl genelinde trafik güvenliğinin sağlanması için çalışmalarını yürüten Manisa Büyükşehir Belediyesi, Alaşehir ilçe merkezinde yaya geçidi ve otobüs durağı işaretleme uygulamalarını yeniledi. Araç ve yaya trafiğinin daha sağlıklı işlemesi amacıyla yapılan çalışma hakkında bilgi veren Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Hüseyin Üstün, “Vatandaşlarımızın yoğun olarak kullandığı güzergahlarda yaya geçidi ve otobüs durağı işaretleme uygulamalarını yeniledik. Yapılan çalışmayla birlikte, işaretlemeler daha görünür hale geldi. Trafik güvenliğinin daha sağlıklı işlemesi için, çalışmalarımız devam edecek” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94