banner83

Kaymakam Duru, şehit annelerini unutmadı

KULA KAYMAKAMI KEMAL DURU, BERABERİNDEKİ HEYET İLE BİRLİKTE ANNELER GÜNÜ MÜNASEBETİYLE KULA’DAKİ ŞEHİT AİLELERİNİ ZİYARET ETTİ. YENİ TİP KORONA VİRÜS(COVİD-19) TEDBİRLERİ KAPSAMINDA SOSYAL MESAFE KURALI VE SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASI DOLAYISIYLA ŞEHİT AİLELERİNE AYAK ÜSTÜ ZİYARET GERÇEKLEŞTİREN KAYMAKAM KEMAL DURU, ŞEHİT ANNELERİNE GÜNÜN ANLAM VE ÖNEMİNE BİNAEN ÇİÇEK VE ÇEŞİTLİ HEDİYELER TAKDİM ETTİ.

Kaymakam Duru, şehit annelerini unutmadı
banner87

Kula Kaymakamı Kemal Duru, beraberindeki heyet ile birlikte Anneler Günü dolayısıyla Kula’daki şehit ailelerini ziyaret etti.

Kaymakam Kemal Duru, Anneler Günü münasebetiyle beraberindeki İlçe Jandarma Komutan vekili Kıdemli Başçavuş Mehmet Uçak, İlçe Emniyet Müdür vekili Komiser Yardımcısı Mustafa Yıldırım, Kula Askerlik Şube Başkanı Personel Asteğmen İsmail Burak Çelebi ve Kula Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü İsmail Danaç ile birlikte, Kula’daki şehit ailelerini ziyaret etti.

Yeni tip korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında şehit ailelerini evlerinin kapılarında ziyaret ederek hal ve hatırlarını soran Kaymakam Kemal Duru, şehit annelerine çiçek ve çeşitli hediyeler takdim etti. Korona virüs salgını ile mücadele edilen süreçte 24 ilde olduğu gibi Kula’da da uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması dolayısıyla evlerinden çıkmayan şehit ailelerini ziyaret ederek onların bu anlamlı gününe katkı sağlamanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Kaymakam Kemal Duru, başta şehit ve gazi aileleri olmak üzere tüm annelerin anneler gününü kutladığını ifade etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94