banner83

Manisa Büyükşehir Belediyesinin yol mesaisi

İL GENELİNDE ASFALT ÇALIŞMALARINI TÜM HIZIYLA SÜRDÜREN MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, AKHİSAR'A BAĞLI BALLICA MAHALLESİ İLE BÜNYANİOSMANİYE MAHALLESİNİ BİRBİRİNE BAĞLAYAN YOLDA SATHİ KAPLAMA UYGULAMASI GERÇEKLEŞTİRDİ. ÖTE YANDAN MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN SARIGÖL İLÇESİ, KIZILÇUKUR, KARACALİ VE BEYHARMANI MAHALLERİ ARASINDA BAĞLANTIYI SAĞLAYAN 15 KİLOMETRELİK YOLDA SATHİ KAPLAMA ÇALIŞMASINA BAŞLANDI.

Manisa Büyükşehir Belediyesinin yol mesaisi
banner87

Manisa il genelinde asfalt çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Akhisar’a bağlı Ballıca mahallesi ile Bünyaniosmaniye mahallesini birbirine bağlayan yolda sathi kaplama uygulaması gerçekleştirdi. Öte yandan Manisa büyükşehir Belediyesi tarafından Sarıgöl ilçesi, Kızılçukur, Karacali ve Beyharmanı Mahalleri arasında bağlantıyı sağlayan 15 kilometrelik yolda sathi kaplama çalışmasına başlandı.

Bakımsız ve kötü görünümde olan yolları yenileyerek vatandaşları konforlu ve güvenli bir ulaşımla buluşturan Manisa Büyükşehir Belediyesi, Akhisar’da Ballıca mahallesi ile Bünyaniosmaniye mahallesini birbirine bağlayan yolda sathi kaplama uygulaması gerçekleştirdi. Büyükşehir Belediyesi Akhisar Muhtarlık İşleri Sorumlusu Ali Aybars Özbilgin ve Akhisar Şantiye sorumlusu Murat İpek, mahalle muhtarları ile birlikte çalışmaları yerinde inceledi. İki mahalle arasındaki yaklaşık 2,5 kilometrelik yolun tarımsal anlamda da yoğun bir şekilde kullanıldığı belirtilirken, yolda çalışmaların tamamlandığı ve vatandaşların ulaşımlarını daha rahat bir şekilde sağlayabilecekleri ifade edildi.

Öte yandan Manisa Büyükşehir Belediyesi, Sarıgöl ilçesinde, Kızılçukur, Karacali ve Beyharmanı Mahalleri arasında bağlantıyı sağlayan yolda sathi kaplama çalışmasına başladı. 15 kilometrelik güzergâhta yapılan yol çalışması hakkında bilgi veren Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanı Kurtuluş Kuruçay, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün talimatları doğrultusunda, il genelinde bakımsız ve kötü görünümde olan yolları yenileyerek, vatandaşlarımızı güvenli ulaşımla buluşturuyoruz. Bu kapsamda Sarıgöl ilçemizde Kızılçukur, Karacali ve Beyharmanı Mahalleri arasında bağlantıyı sağlayan güzergahta gerçekleştirdiğimiz yol çalışmasıyla vatandaşlarımız konforlu bir şekilde ulaşım sağlayacak. Öte yandan mevsim şartları el verdiği ölçüde de yol yapım çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94