Manisa Büyükşehir hizmeti yaşlıların ayağını götürecek

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, KORONA VİRÜSE KARŞI TEDBİR AMACIYLA 'GIDA BANKASI' HİZMETİNDEN FAYDALANAN 60 YAŞ VE ÜSTÜ VATANDAŞLARA KOLAYLIK SAĞLADI.

Manisa Büyükşehir hizmeti yaşlıların ayağını götürecek
banner87

Manisa Büyükşehir Belediyesi, korona virüse karşı tedbir amacıyla ’Gıda Bankası’ hizmetinden faydalanan 60 yaş ve üstü vatandaşlara kolaylık sağladı.

Küresel çapta insan sağlığını tehdit eden korona virüs salgınına karşı bir dizi önlemler alan Manisa Büyükşehir Belediyesi, Gıda Bankası hizmetinden faydalanan 60 yaş ve üstü vatandaşlar için de kolaylık sağladı. Korona virüs salgının da risk grubunda olan bu bireylerin gıda ihtiyaçlarının Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler tarafından evlerine götürüleceğini ifade eden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Ülke genelinde korona virüs salgınına karşı önlemler alınıyor. Bu süreçte vatandaşlarımızın mecbur kalmadıkça evlerinden çıkmamalarını rica ediyorum. Bu anlamda korona virüs salgının da risk grubunda bulunan 60 yaş ve üstü vatandaşlarımız için biz de bir kolaylık sağladık. Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığımıza bağlı ekiplerimiz, risk grubunda olan ve Gıda Bankasından faydalanan ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın evlerinde kalmalarını sağlamak amacıyla gıda ihtiyaçlarını evlerine ulaştıracak” ifadelerinde bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER