banner83

Manisa’da ihtiyaç sahibi vatandaşlara gıda kolisi desteği

MANİSA VALİLİĞİ KOORDİNESİNDE, İL SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI İLE MANİSA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE (OSB) FAALİYET GÖSTEREN SANAYİCİLER TARAFINDAN HAZIRLANAN TOPLAM 10 BİN ADET GIDA KOLİSİ İL GENELİNDE İHTİYAÇ SAHİPLERİNE DAĞITILACAK.

Manisa’da ihtiyaç sahibi vatandaşlara gıda kolisi desteği
banner87

Manisa Valiliği koordinesinde, İl Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile Manisa Organize Sanayi Bölgesinde (OSB) faaliyet gösteren sanayiciler tarafından hazırlanan toplam 10 bin adet gıda kolisi il genelinde ihtiyaç sahiplerine dağıtılacak.

Manisa Valisi Ahmet Deniz, Vali Yardımcısı Abdullah Etil ile birlikte İl Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfını ziyaret etti. Manisa Valiliği koordinesinde, İl Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile Manisa OSB sanayicileri tarafından hazırlanan ve il genelinde ihtiyaç sahibi vatandaşlara dağıtılacak olan gıda kolileriyle ilgili çalışmalar hakkında bilgi alan Vali Deniz, “Bu yıl Covid-19 sebebiyle Ramazan ayında iftar çadırları kurup toplu iftarlar düzenleyemiyoruz. Ancak ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaşmak, onlara bu mübarek günlerde destek olmak için el birliğiyle çalışıyoruz. Salgın sebebiyle vatandaşlarımızın mağdur olmaması için Devletimiz tarafından yapılan sosyal yardımlar ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırılmaya devam ediyor. Bununla birlikte ihtiyaç sahiplerine destek olmak isteyen hayırseverlerimizin yardımlarını da Valiliğimiz koordinesinde vatandaşlarımıza ulaştırıyoruz. Bu kapsamda İl Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından bin ve sanayicilerimiz tarafından 9 bin adet olmak üzere hazırlanan toplam 10 bin adet gıda kolisini tüm ilçelerimize dağıtmaya başladık. Ramazan’ın, bolluk, bereket ve paylaşım ayı olduğunu bize bir kez daha gösteren Manisa Organize Sanayi Bölgesi Yönetimine ve sanayicilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94