banner83

Manisa’da karantina altındaki mahalle ve sokaklar dezenfekte ediliyor

YUNUSEMRE İLÇE UMUMİ HIFZISSIHHA KURULUNUN 05.06.2020 TARİHLİ VE 2020/49 SAYILI KARARI İLE KARANTİNA ALTINA ALINAN YUKARI KAYAPINAR MAHALLESİ, MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN PERİYODİK OLARAK DEZENFEKTE EDİLİYOR.

Manisa’da karantina altındaki mahalle ve sokaklar dezenfekte ediliyor
banner87

Manisa’da Yunusemre ve Akhisar ilçesinde karantina altında bulunan bir mahalle ve 5 sokakta Manisa Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı ve Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ekiplerince dezenfekte ediliyor.

Manisa’nın Yunusemre ilçesine bağlı Yukarı Kayapınar Mahallesi ile Akhisar ilçesine bağlı Hacıishak Mahallesinde bulunan 5 sokakta dezenfekte çalışmaları devam ediyor.

Karantinadaki Kayapınar dezenfekte edildi

Yunusemre İlçe Umumi Hıfzıssıhha Kurulunun 05.06.2020 tarihli ve 2020/49 sayılı kararı ile karantina altına alınan Yukarı Kayapınar Mahallesi, Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından periyodik olarak dezenfekte ediliyor. Bu kapsamda Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığına bağlı Haşere İle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, mahallede ortak kullanım alanları ile açık alanlarda dezenfeksiyon uygulaması gerçekleştirdi. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün öncülüğünde Manisalıların sağlığı için çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Sağlık İşleri Dairesi Başkanı Uğur Başkal, vatandaşlara tedbirlere uymaları konusunda çağrıda bulundu.

Akhisar’da karantina altındaki sokaklar dezenfekte edildi

Akhisar İlçe Hıfzıssıhha Kurulu kararıyla 251, 250, 148 ve 201 sokakların çevrelediği alan içerisinde bulunan 252 sokak ve bağlantılı sokaklar ile 259 sokağın kapsadığı alanın giriş ve çıkışları 14 gün süre ile karantina altına alındı. Alınan kararın ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından, sokaklarda dezenfekte uygulaması yapıldı. Vatandaşların sağlıklarına öncelik veren Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından belirli periyotlar dahilinde dezenfeksiyon işlemlerinin devam edeceği duyuruldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94