banner83

Manisa’da sokak hayvanlarına düzenli mama desteği

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, KORONA VİRÜS SALGINI NEDENİYLE BOŞALAN SOKAKLARDA SOKAK HAYVANLARININ YİYECEK BULMAKTA GÜÇLÜK ÇEKMEMESİ İÇİN BESLEME ÇALIŞMALARINI ARTTIRDI. BU KAPSAMDA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SAĞLIK İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞINA BAĞLI EKİPLER, KENT MERKEZİNDE KEDİ VE KÖPEKLERİN MUHTELİF BESLENME NOKTALARINA DÜZENLİ OLARAK MAMA BIRAKIYOR.

Manisa’da sokak hayvanlarına düzenli mama desteği
banner87

Manisa Büyükşehir Belediyesi, korona virüs salgını nedeniyle boşalan sokaklarda sokak hayvanlarının yiyecek bulmakta güçlük çekmemesi için besleme çalışmalarını arttırdı. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığına bağlı ekipler, kent merkezinde kedi ve köpeklerin muhtelif beslenme noktalarına düzenli olarak mama bırakıyor.

Korona virüs salgınına karşı mücadele veren Manisa Büyükşehir Belediyesi, bu süreçte sokak hayvanlarını da unutmuyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi, boşalan sokaklarda beslenme imkanı azalan sokak hayvanlarına mama desteğinde bulunuyor. Bu kapsamda, Veterinerlik İşleri Şube Müdürlüğü ekipleri, kent merkezinde kedi ve köpeklerin muhtelif beslenme noktalarını gezerek mama bıraktı. Öte yandan sokak hayvanlarının beslenmelerinde olumsuz bir durumla karşılaşılmaması için Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenli olarak mama desteğine devam edileceği ifade edildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94