banner83

Manisalı siyasiler ve STK’lardan Azerbaycan’a tam destek

ERMENİSTAN’IN HUKUKSUZ BİR ŞEKİLDE AZERBAYCAN TOPRAKLARINA SALDIRMASININ YANKILARI DEVAM EDERKEN MANİSA’DAKİ SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI MANİSA AZERBAYCAN KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİNİ ZİYARET EDEREK HEM ERMENİSTAN’A OLAN TEPKİLERİNİ DİLE GETİRİYOR HEM DE HER KOŞULDA KARDEŞ ÜLKE AZERBAYCAN’IN YANINDA OLDUKLARINI GÖSTERİYOR.

Manisalı siyasiler ve STK’lardan Azerbaycan’a tam destek
banner87

Ermenistan’ın hukuksuz bir şekilde Azerbaycan topraklarına saldırmasının yankıları devam ederken Manisa’daki sivil toplum kuruluşları Manisa Azerbaycan Kültür ve Dayanışma Derneğini ziyaret ederek hem Ermenistan’a olan tepkilerini dile getiriyor hem de her koşulda kardeş ülke Azerbaycan’ın yanında olduklarını gösteriyor.

Ermenistan’ın Azerbaycan topraklarına saldırarak sivilleri şehit etmesinin ardından Ermenistan’a tepkilerini ve kardeş ülke Azerbaycan’ın yanında olduklarını göstermek isteyen Manisa’daki siyasi parti temsilcileri ve STK başkanları Manisa Azerbaycan Kültür ve Dayanışma Derneğini yoğun bir şekilde ziyaret ediyor. Azerbaycan’a gösterilen destekten dolayı teşekkür eden Manisa Azerbaycan Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Yalçın Taşdemir, “Biz iki devlet tek milletiz. Ermenistan geçmişte olduğu gibi bugün de hukuksuz bir şekilde insanlık dışı saldırılarına devam ediyor. Azerbaycan da topraklarına yapılan saldırılara meşru müdafaa hakkını kullanarak misliyle karşılık veriyor. Azerbaycan’ın bu haklı mücadelesinde şehadete ulaşan Azerbaycanlı kardeşlerimize Allah’tan rahmet, gazilere acil şifa ve can Azerbaycan’a başsağlığı diliyoruz.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94