Manisa’nın imarı için buluştular

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN MANİSA’NIN İMAR PLANLARI İÇİN YUNUSEMRE BELEDİYESİ İLE TOPLANTI YAPILDI. MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI CENGİZ ERGÜN VE YUNUSEMRE BELEDİYE BAŞKANI DR. MEHMET ÇERÇİ’NİN DE KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİRİLEN TOPLANTIDA, MANİSA’YA YAPILACAK OLAN İMAR PLANLARI ÜZERİNDE FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNULDU.

Manisa’nın imarı için buluştular
banner87

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen Manisa’nın imar planları için Yunusemre Belediyesi ile toplantı yapıldı. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’nin de katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda, Manisa’ya yapılacak olan imar planları üzerinde fikir alışverişinde bulunuldu.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’yi ağırladı. Yapılan görüşmede imar plan çalışmalarının son durumları masaya yatırıldı. Toplantıda Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya, Yunusemre Belediye Başkan Yardımcıları Dilşat Ulaş ve Mustafa Irmak, Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi İmar Komisyonu Başkanı Mehmet Palabıyık, Manisa Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanı Ünsel Gökçe yer aldı. İmar planlarının son durumlarının masaya yatırıldığı ve karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı toplantıda Başkan Ergün, Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94