banner83

Muhtarlara maske ve duvar saati

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MUHTARLIK İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANI ERGÜN AKSOY, OSMANCALI MAHALLESİ MUHTARI MEHMET NARİN, KÜÇÜKBELEN MAHALLESİ MUHTARI MEHMET ALİ DURMUŞ VE KOZAKLAR MAHALLESİ MUHTARI AHMET ÇETİN’İ ZİYARET ETTİ. MUHTARLARIN TALEPLERİNİ DİNLEYEN AKSOY, MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI CENGİZ ERGÜN’ÜN SELAMLARINI İLETEREK, MASKE VE DUVAR SAATİ HEDİYE ETTİ.

Muhtarlara maske ve duvar saati
banner87

Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Ergün Aksoy, Osmancalı Mahallesi Muhtarı Mehmet Narin, Küçükbelen Mahallesi Muhtarı Mehmet Ali Durmuş ve Kozaklar Mahallesi Muhtarı Ahmet Çetin’i ziyaret etti. Muhtarların taleplerini dinleyen Aksoy, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileterek, maske ve duvar saati hediye etti.

Mahalle muhtarlarıyla sık sık bir araya gelen ve taleplerini yerinde dinleyen Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı, ziyaretlerini sürdürüyor. Bu kapsamda Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Ergün Aksoy, Osmancalı Mahallesi Muhtarı Mehmet Narin, Küçükbelen Mahallesi Muhtarı Mehmet Ali Durmuş ve Kozaklar Mahallesi Muhtarı Ahmet Çetin ile bir araya geldi. Muhtarlara Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileten Daire Başkanı Aksoy, Büyükşehir Belediyesi tarafından üretilen maskelerden mahalle muhtarlarına teslim etti. Başkan Aksoy ayrıca Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün hediyesi olan duvar saatinden de muhtarlara takdim etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94