Öğrenciler’in Manisakart vizesi için son gün 30 Ekim

1 Haziran 2018-1 Haziran 2019 Tarihleri Arasında Ve Öncesinde Manisakart'ını Alan Ve Toplu Taşıma Araçlarının İndiriminden Faydalanan Öğrenciler İçin Yıllık Vize Yenilemesi Başladı. Manisa Büyükşehir Belediyesinden Yapılan Duyuruda, Öğrencilerin Toplu Ulaşım Araçlarından İndirimli Yararlanabilmesi İçin Vize İşlemini 31 Ekim Tarihine Kadar Yaptırmaları Gerektiği Belirtildi.

Öğrenciler’in Manisakart vizesi için son gün 30 Ekim
banner87

1 Haziran 2018-1 Haziran 2019 tarihleri arasında ve öncesinde Manisakart’ını alan ve toplu taşıma araçlarının indiriminden faydalanan öğrenciler için yıllık vize yenilemesi başladı. Manisa Büyükşehir Belediyesinden yapılan duyuruda, öğrencilerin toplu ulaşım araçlarından indirimli yararlanabilmesi için vize işlemini 30 Ekim tarihine kadar yaptırmaları gerektiği belirtildi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin toplu ulaşım araçlarında kullanılan Manisa Kart için öğrencilere duyuru yapıldı. MANULAŞ’tan yapılan duyuruda; “1 Haziran 2018-1 Haziran 2019 tarihleri arasında ve öncesinde Manisakart’ını alan, toplu taşıma araçlarının indiriminden faydalanan öğrencilerimizin yıllık vize yenilemesi başlamıştır. Vize yapılmadığı takdirde 30 Ekim 2019 tarihinde kartlardan tam ücret tahsil edilecektir” ifadelerinde bulunuldu.

Kart vize yenileme işlemini yapacak olan öğrencilerin, Manisakart ve öğrenci belgeleri ile Manisa Büyükşehir Belediyesi Ek Hizmet Binası, MCBÜ Muradiye Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Yerleşkesi’nde bulunan kart basım merkezlerine başvuruda bulunabileceği de belirtildi. Yapılan açıklamada ilk, orta ve lise öğrencilerinin öğrenci belgesi getirme zorunluluğu olmadığı da ifade edildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER