Perşembe Pazarı son kez cadde üzerine kuruluyor

Manisa’nın Şehzadeler ilçesinde kurulan Perşembe Pazarı, yarın son kez Avnigemicioğlu Caddesi üzerindeki yerinde; 20 Şubat Perşembe gününden itibaren ise eski garaj alanındaki pazar yerinde kurulacak.  

Perşembe Pazarı son kez cadde üzerine kuruluyor
banner87

 Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Manisa’da uzun zamandır gündemi meşgul eden Perşembe Pazarı’yla ilgili açıklamalarda bulundu. Başkan Çelik, pazarın son kez 13 Şubat tarihinde (yarın) Avnigemicioğlu Caddesi’ne kurulacağını açıkladı.

Çelik, “Şehzadeler Belediyesi olarak, bir süredir gündemi meşgul eden Perşembe Pazarı sorununun çözümüyle ilgili, yoğun bir çaba ve emek sarf ettik. Perşembe Pazarı’nın eski garaj alanında kurulması ile ilgili uzun süredir devam eden anlaşmazlıkların giderilmesi ve ortak bir çözüm yolunun bulunması amacıyla, konunun tüm tarafları ile uzun toplantılar ve görüşmeler yaptık. En nihayetinde herkesin kabul ettiği bir çözüm noktasına ulaştık. Perşembe Pazarı bu hafta 13 Şubat günü son kez Avnigemicioğlu Caddesi üzerindeki yerinde kurulacak. Önümüzdeki haftadan itibaren de, yani 20 Şubat Perşembe gününden itibaren, eski garaj alanındaki pazar yerinde kurulacak. Manisalıların ve pazarcı esnafının mağdur olmayacağı bu çözümle ilgili gayret ve çaba gösteren bütün paydaşlara teşekkür ediyorum.” dedi. –Caner KILIÇ                       

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2020, 15:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
Selim
Selim - 5 ay Önce

Rezillik bir hafta daha devam edecek anlaşılan ana cadde kapatılıp Pazar kurduran bir belediyenin çözğm bulması iyi

SIRADAKİ HABER