Salihli OSB’de turnuva heyecanı başladı

Manisa’nın Salihli İlçesindeki Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü(osb) Tarafından Organize Edilen Ve 8 Takımın Katılımı İle Gerçekleştirilecek Olan Firmalar Arası Halı Saha Turnuvasında Heyecan Başladı.

Salihli OSB’de turnuva heyecanı başladı
banner46

Manisa’nın Salihli ilçesindeki Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü (OSB) tarafından organize edilen ve 8 takımın katılımı ile gerçekleştirilecek olan firmalar arası halı saha turnuvasında heyecan başladı.

Salihli Organize Sanayi Bölgesi’ndeki birlik ve beraberliğin sağlanması adına düzenlenen, bu yıl ikincisi düzenlenen firmalar arası halı saha turnuvası, Gümüşçayı Halı Saha Tesisleri’nde oynanan maçlarla başladı.

Turnuvanın bölge çalışanları arasında güçlü bağlar oluşturduğunu belirten OSB Müdürü Çağrı Duygu, A ve B grubu olmak üzere 2 grupta oynanacak olan turnuvanın 1 ay devam edeceğini söyledi.

Turnuvaya katılan tüm takımlara başarılar dileyen Duygu, “Geçen yıl ilkini düzenlediğimiz, bu yıl ikincisi olan ve geleneksel hale getirmeyi düşündüğümüz turnuva heyecanı başladı. Amacımız firmalar arası birliktelik sağlamaktır” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER