banner83

Salihli, Voleybol Lisesine 2 öğrenci gönderdi

MANİSA’NIN SALİHLİ İLÇESİNE İLHAM OLMAYA DEVAM EDEN KUDRET DEMİR ORTAOKULU, 2 ÖĞRENCİSİNİ ANKARA VOLEYBOL SPOR LİSESİNE GÖNDERMENİN ONURUNU YAŞIYOR.

Salihli, Voleybol Lisesine 2 öğrenci gönderdi
banner87

Manisa’nın Salihli ilçesine ilham olmaya devam eden Kudret Demir Ortaokulu, 2 öğrencisini Ankara Voleybol Spor Lisesine göndermenin onurunu yaşıyor.

Türkiye Voleybol Federasyonu Ankara Spor Lisesi yetenek sınavı Ankara TVF Spor Lisesinde yapıldı. 45 öğrencinin alınacağı sınava, yurt içi ve yurt dışı olmak üzere 750 aday başvurdu. Sınavda büyük başarı gösteren Kudret Demir Ortaokulu öğrencileri Betül Yiğit ve Hatice Başkal, Türkiye Voleybol Federasyonu Ankara Spor Lisesine girmeye hak kazandı.

Öğrencilere yönelik yaptıkları çalışmaların meyvelerini vermeye başladığını belirten Okul Müdürü Sabahattin Çatal, “Salihli’deki tüm gençlerimize ilham verdiniz, sizlerle gurur duyuyoruz şansınız, bahtınız yolunuz açık olsun. Umarım bu başarı diğer gençlerimize de örnek olur.” dedi.

Yiğit ve Başkal, bu başarıda kendilerine hep destek olan İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Oktay Ayaz, Okul Müdürü Sabahattin Çatal, Müdür Yardımcısı Muzaffer Tosun, Beden Eğitimi öğretmenleri Cenk Diril ve Aytaç Akyıldız, Anka Voleybol Antrenörleri Aleyna Çevik, Merve Ateş ve Didem İzgiy’e teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94