banner83

Salihli’nin meslek erbapları ziyaret edildi

KAYBOLMAYA YÜZ TUTMUŞ MESLEK VE ZANAATKÂRLARI, GÜN YÜZÜNE ÇIKARMAK VE DESTEKLEMEK AMACIYLA MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİSİ KENT EKONOMİSİ VE SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI KOMİSYONU İLE EĞİTİM KÜLTÜR GENÇLİK VE SPOR KOMİSYONLARI, SALİHLİ’DE MESLEKLERİN ERBAPLARINI ZİYARET ETTİ.

Salihli’nin meslek erbapları ziyaret edildi
banner87

Kaybolmaya yüz tutmuş meslek ve zanaatkârları, gün yüzüne çıkarmak ve desteklemek amacıyla Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi Kent Ekonomisi ve Sivil Toplum Kuruluşları Komisyonu ile Eğitim Kültür Gençlik ve Spor Komisyonları, Salihli’de mesleklerin erbaplarını ziyaret etti.

Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi Kent Ekonomisi ve Sivil Toplum Kuruluşları Komisyonu ile Eğitim Kültür Gençlik ve Spor Komisyonları, Salihli’de ilk olarak Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda’yı ziyaret etti. Komisyon üyeleri çalışmalar hakkında Salihli Belediye Başkan Zeki Kayda’ya bilgi verirdi. Başkan Kayda ise, tarihi ve kültürel değerlere sahip çıkılması gerektiğini belirterek, komisyon üyelerine başarılar diledi. Komisyon üyeleri daha sonra ise, Manisa Büyükşehir Belediyesi Salihli Muhtarlık Hizmetleri Sorumlusu Orçun Abalı’yı ziyaret etti. Komisyon üyeleri ilçede çalışmalarına, kaybolmaya yüz tutmuş mesleklerin erbaplarını ziyaret ederek devam etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94