Sarıgöl’de AK Parti’li kadınlar ev ev geziyor

AK Parti Sarıgöl İlçe Kadın Kolları, 16 Nisan’da yapılacak olan anayasa değişikliği halk oylaması çalışmaları kapsamında ev ziyaretleri gerçekleştirerek, hemcinslerinden destek istiyor.Sarıgöl’de AK Parti’li kadınlar, referandum...

Sarıgöl’de AK Parti’li kadınlar ev ev geziyor
banner87

AK Parti Sarıgöl İlçe Kadın Kolları, 16 Nisan’da yapılacak olan anayasa değişikliği halk oylaması çalışmaları kapsamında ev ziyaretleri gerçekleştirerek, hemcinslerinden destek istiyor.

Sarıgöl’de AK Parti’li kadınlar, referandum çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Emine Uysal başkanlığındaki AK Parti Kadın Sarıgöl İlçe Kadın Kolları yönetimi, mahallelerde belirledikleri evlere ziyaretler gerçekleştirerek, anayasa değişikliği konusunda bilgilendirmelerde bulunuyor. Davet edildikleri evlerde yeni anayasayı anlattıklarını belirten Başkan Uysal, "Sarıgölümüzün kadınları misafirperverlikleriyle zaten adını tüm Türkiye’ye duyurmuştur. Gerçekleştirdiğimiz ev ziyaretlerinde anayasa değişikliklerinin ülkemize kazandıracaklarını anlatırken, bir yandan da ’evet’ broşürlerimizi dağıtıyoruz. Kadınlarımızın gösterdikleri ilgiden çok memnunum. 15 Temmuz bizim için çok önemli bir motivasyon aracıdır. O dönemde, darbeye karşı milletin, demokrasiyi, cumhuriyeti, devleti korumaya yönelik bir karşı darbesi oldu. Anayasayı yapmak, bir daha buna benzer olaylar yaşanmaması amacıyla çok önemli bir süreçtir" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER