banner83

Turgutlulu çocuklara bayram hediyesi

MANİSA’NIN TURGUTLU İLÇESİNDE ÖZMANYSA İNŞAAT TARAFINDAN HAYATA GEÇİRİLEN LİFE CİTY PROJESİNİN KURUCUSU VE GENEL MÜDÜRÜ MESUT ÇİFTÇİ, HER BAYRAM OLDUĞU GİBİ BU BAYRAMDA DA İHTİYAÇ SAHİPLERİNİ UNUTMADI.

Turgutlulu çocuklara bayram hediyesi
banner87

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde ÖzManysa İnşaat tarafından hayata geçirilen Life City projesinin kurucusu ve genel müdürü Mesut Çiftçi, her bayram olduğu gibi bu bayramda da ihtiyaç sahiplerini unutmadı.

İhtiyaç sahibi 550 çocukla sosyal mesafe kuralları çerçevesinde bir araya gelen Life City Turgutlu ekibi, çocuklara giyim alışverişi için 150’şer liralık hediye çeki verdi. Ekip, proje süresince Turgutlu halkıyla güzel bir bağ kurduklarını dile getirdi.

Life City Genel Müdürü Mesut Çiftçi, “Her bayram yaptığımız gibi bu bayramda da ihtiyaç sahipleriyle bir araya geliyoruz. Çocuklar bizim geleceğimizdir. Bugün bunu bir kez daha yapıyor olmanın gururunu yaşıyoruz. Geleceğimizin yapı taşı olan çocuklarımızla erkenden bayramlaşarak, 550 çocuğumuza giyim alışverişi için 150 TL’lik hediye çeki verdik. Bizi kamçılayan ve daha azimle çalışmamıza sebep olan bu yardımlaşma duygusunu yaptığımızın işin ruhuna katıyor ve ülkemiz için daha nice faydalı ve katma değeri yüksek işlerde buluşmayı ümit ediyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94