banner83

Vali Karadeniz çocuklarla bir araya geldi

MANİSA VALİSİ YAŞAR KARADENİZ AİLE, ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRLÜĞÜ’NÜ ZİYARET EDEREK KURUM HAKKINDA BİLGİ ALDI. VALİ KARADENİZ DAHA SONRA KURUM BÜNYESİNDEKİ SEVGİ EVLERİNDE KALAN ÇOCUKLARLA BİR ARAYA GELEREK SOHBET ETTİ.

Vali Karadeniz çocuklarla bir araya geldi
banner87

Manisa Valisi Yaşar Karadeniz Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nü ziyaret ederek kurum hakkında bilgi aldı. Vali Karadeniz daha sonra kurum bünyesindeki sevgi evlerinde kalan çocuklarla bir araya gelerek sohbet etti.

Vali Yaşar Karadeniz, kurum ziyaretleri kapsamında Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nü ziyaret ederek kurumun faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

İl Müdürü Mustafa Feridun Gülgeç ve personeli tarafından karşılanan Vali Karadeniz, kurumdaki birimleri gezerek yerinde incelemelerde bulundu. Vali Karadeniz, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nün projeleri ve yeni kurulan AB Proje Birimi hakkında bilgi aldı.

Daha sonra çocuklarla bir araya gelerek bir süre sohbet eden Vali Karadeniz, “Küçük yaşlarda kitap okuma alışkanlığını kazanmanız, spor ve sanatla ilgilenmeniz bizler için önemli. Bu tür faaliyetler çocuklarımızın bedensel, fiziksel ve ruhsal gelişimine büyük katkı sağlıyor. Bizlerde çocuklarımızın daha sağlıklı, mutlu ve başarılı bireyler olarak yetişebilmesi için gerekli koşulları sağlayarak onlara her konuda destek olmaya hazırız” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94