banner83

Vali Karadeniz’den kurumlara yerinde inceleme

VALİ YAŞAR KARADENİZ KURUM ZİYARETLERİ KAPSAMINDA, ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARETTE BULUNDU. İL MÜDÜR V. GÜNAY ÖZCAN’I MAKAMINDA ZİYARET EDEN VALİ YAŞAR KARADENİZ, DAHA SONRA KURUM PERSONELİ İLE DE BİR ARAYA GELEREK FAALİYET VE ÇALIŞMALARA İLİŞKİN BİLGİ ALDI.

Vali Karadeniz’den kurumlara yerinde inceleme
banner87

Manisa Valisi Yaşar Karadeniz Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ile Manisa İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünü ziyaret ederek kurum müdürlerinden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Manisa Valisi Yaşar Karadeniz kurum ziyareti kapsamında Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ile Manisa İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünü ziyaret ederek kurum müdürlerinden çalışmalar hakkında bilgi alırken, kurum personeli de ziyaret etti.

Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünü ziyaret etti

Vali Yaşar Karadeniz kurum ziyaretleri kapsamında, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne ziyarette bulundu.

İl Müdür V. Günay Özcan’ı makamında ziyaret eden Vali Yaşar Karadeniz, daha sonra kurum personeli ile de bir araya gelerek faaliyet ve çalışmalara ilişkin bilgi aldı.

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünü de ziyaret etti

Vali Yaşar Karadeniz, kurum ziyaretleri kapsamında İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne ziyarette bulundu.

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünde incelemelerde bulunan Vali Yaşar Karadeniz İl Müdürü İbrahim Sudak’tan Manisa’da devam eden ve yapılması planlanan kültür ve turizm yatırımları hakkında bilgi aldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94