banner83

Vali Yardımcısı Özmen ile İl Jandarma Komutanı Yıldırım ata bindi

MANİSA VALİ YARDIMCISI MEVLÜT ÖZMEN (FOTOĞRAFTAKİ) VE MANİSA İL JANDARMA KOMUTANI TUĞGENERAL SELÇUK YILDIRIM, MANİSA ATLI SPOR KULÜBÜ’NÜ ZİYARET EDEREK, EĞİTMENLER EŞLİĞİNDE ATA BİNDİ.

Vali Yardımcısı Özmen ile İl Jandarma Komutanı Yıldırım ata bindi
banner87

Manisa Vali Yardımcısı Mevlüt Özmen ve Manisa İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Selçuk Yıldırım, Manisa Atlı Spor Kulübü’nü ziyaret ederek, eğitmenler eşliğinde ata bindi.

Manisa Atlı Spor Kulübü’nün Şehzadeler ilçesi Kuşlubahçe Mahallesinde 18 dönümlük alanda kurulu tesisini gezen Manisa Vali Yardımcısı Mevlüt Özmen ile Manisa İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Selçuk Yıldırım, ata binerek stres attı. Eğitmenler eşliğinde at üzerinde pistte tur atan Özmen ve Yıldırım, binicilik konusunda uzmanlarından bilgi aldı. Manisa’ya yeni atanan Vali Yardımcısı Özmen, “At biniciliğine uzun zamandan beri bir tutkum vardı. Manisa’ya yeni geldim ve böyle bir at çiftliğinin burada olduğunu bilmek benim için büyük bir mutluluk oldu. Duyar duymaz burayı da ziyaret etmek istedim. At binmenin keyfini yaşadık. Manisa’daki at meraklılarını da buraya gelmesini tavsiye ediyorum. Büyük bir keyif, herkes bunu yaşamalı” dedi.

Atların Türk tarihinde çok önemli bir yere sahip olduğunu vurgulayan Manisa İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Selçuk Yıldırım ise ata binmeyi çok sevdiğini söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94