Yunusemre’den pazarcı esnafına maske ve eldiven

KORONA VİRÜS (KOVİD-19) SALGININA KARŞI ÖNLEMLERİNİ ARTTIRAN YUNUSEMRE BELEDİYESİ, LALELİ PAZAR YERİNDE KURULAN SEMT PAZARINDA ESNAFA HİJYENİK MASKE VE ELDİVEN DAĞITTI, ALINAN ÖNLEMLERE UYMALARI KONUSUNDA UYARDI.

Yunusemre’den pazarcı esnafına maske ve eldiven
banner87

Korona virüs (Kovid-19) salgınına karşı önlemlerini arttıran Yunusemre Belediyesi, Laleli pazar yerinde kurulan semt pazarında esnafa hijyenik maske ve eldiven dağıttı, alınan önlemlere uymaları konusunda uyardı.

Yunusemre Belediyesi korona virüsü (Kovid-19) salgınına karşı çalışmalarını yoğunlaştırdı. Vatandaşın yoğun kullanım alanlarında dezenfektasyon çalışmaları yapan belediye ekipleri pazar yerlerinde de önlemlerini artırdı. Yunusemre Belediye Başkan Yardımcısı Dilşat Ulaş, Yunusemre İlçe Tarım Müdürü Serdar Mersinli, Yunusemre Belediyesi Zabıta Müdürü Özgür Esin ve Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından Laleli pazar yerinde tezgah açan pazarcı esnafına hijyenik maske ve eldiven dağıtımı yaptı. Maske ve eldiven dağıtımının yanı sıra pazarcı esnafı ve pazara gelen vatandaşlar korona virüse karşı uyarıldı. Pazar kurulmadan önce pazar yerinde dezenfekte çalışmalarının da yapıldığını belirten Yunusemre Belediyesi yetkilileri hem pazarcı esnafının hem de vatandaşın bu konuda duyarlı davranmalarını, özellikle mecbur kalmadıkça dışarı çıkmamaları konusunda uyardı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER