ÖZEL HABER Haberleri

ALİ UÇAK DENGE'YE ÜRETİCİ İÇİN KONUŞTU
09 Haziran 2017, 09:07 0
ALİ UÇAK DENGE'YE ÜRETİCİ İÇİN KONUŞTU
Manisa Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Tarım Komisyonu Başkanı ve Uçak Kardeşler Sebze ve Meyve İhracatçısı Ali Uçak; 15 bin ton yaş meyve ve sebze işlenen Alaşehir’deki tesislerinin kapısını Denge Gazetesi’ne açtı. Tesislerinin üretim kapasitesini ve üreticin beklentilerini Denge Gazetesi’ne anlatan Ali Uçak;TARSİM’in dolu sigortası yerine üreticiye 5-10 yıllığına düşük faizli kredi vererek,üzüm bağlarını doludan korumak için naylon örtü almasına imkan tanınması önerisinde bulundu.
‘BU KAHVENİN ŞEKERİ SİZLERSİNİZ’
08 Haziran 2017, 13:04 0
‘BU KAHVENİN ŞEKERİ SİZLERSİNİZ’
Manisalıların keyifli ve kaliteli vakit geçirebilmesi için birbirinden özel projelerle 30 Ağustos 2017 tarihine hazırlanan 45 Park AVM, kahve severlerin vazgeçilmezleri arasında olan ‘Nişantaşı Kahvecisi’ ile anlaştı. Buluşma Noktası’nda Manisalılara ‘Dünya Kahveleri’ni sunmaya hazırlanan mekan 13 ayrı ilde franchısıng olarak açılacak olan ‘Nişantaşı Kahvecisi’ şubelerinin merkezi konumunda olacak.
ERDOĞAN EGE TUNCER AYAKTA ALKIŞLANDI
08 Haziran 2017, 11:28 0
ERDOĞAN EGE TUNCER AYAKTA ALKIŞLANDI
Karşıyaka Belediyesi Hikmet Şimşek Sanat Merkezi’nde Mozart Akademi 3. Uluslararası Piyano Festivali düzenlendi. Geçtiğimiz hafta sonu Karşıyaka’da düzenlenen festivale 45 Park AVM Yönetim Kurulu Başkanı Kayhan Erdoğan’ın torunu, Erdoğan Ege Tuncer damga vurdu.
OTOBAN DA HUMMALI ÇALIŞMA
08 Haziran 2017, 11:14 0
OTOBAN DA HUMMALI ÇALIŞMA
Ege Bölgesi’ni Manisa üzerinden İstanbul’a bağlayacak olan Otobanda hummalı çalışma başladı. Otoban köprülerinin betonlama çalışmaları tamamlandı. Yan yol bağlantı viyadükleri yapımıda süratle sürdürülüyor.
TRAFİK KAZALARINI AZALTAN PROJEDE AMBULANSA HER ZAMAN YEŞİL YANACAK
07 Haziran 2017, 11:24 0
TRAFİK KAZALARINI AZALTAN PROJEDE AMBULANSA HER ZAMAN YEŞİL YANACAK
Soma Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesiöğrencileri, geliştirdikleri Tekno Trafik projesiyle hemtrafik kazalarını engellemeyi hem de geçiş üstünlüğü olan araçların, yoğun trafikte kırmızı ışığa takılmamasını amaçlıyor.
SULAMA KANALLARINA BETONLA BYPASS
07 Haziran 2017, 10:42 0
SULAMA KANALLARINA BETONLA BYPASS
Gediz Sulama Birliği yaklaşık 100 kilometrelik Sulama kanalında bozulan bölümlere beton atılarak, su kaçakları önlenmeye çalışılıyor.
GEDİZ TEMİZLENDİĞİNDE   TEKNE İLE TUR GEZİLERİ YAPILACAK
07 Haziran 2017, 09:13 0
GEDİZ TEMİZLENDİĞİNDE TEKNE İLE TUR GEZİLERİ YAPILACAK
Islah çalışmaları yapılan Gediz Nehri’nde genişletilme çalışması yapılıyor. Çalışma ile havza yatağında taşkınlıkların önüne geçilebilecek, nehir kirlilikten arındırılabilecek. Yapılan çalışmadan sonra Gediz Nehri’nde tekne ve sandallar ile tur gezileri yapılabilecek.
UNUTKANLIĞIN ÇARESİ BU KİTAPTA
06 Haziran 2017, 09:54 0
UNUTKANLIĞIN ÇARESİ BU KİTAPTA
ETV Müftülük programı canlı yayın konuğu ve İl Müftülüğü vaizi Dr. Ahmet Erdinçli, ‘Kur’an-ı Kerim- Sünnet ve Tıp Bilimlerine Göre Unutkanlığın Çareleri’ adlı ilk kitabını yayınladı. Unutkanlığın çaresi 250 maddeyi kapsamlı bir şekilde kitabında anlatan Dr. Ahmet Erdinçli, aynı zamanda Kur’an ve dualarla unutkanlığın çaresini yazan Türkiye’ninilk yazarı olma sıfatını kazanmış oldu.
BARAJ KAPAKLARI 5 HAZİRAN’DA AÇILACAK
03 Haziran 2017, 12:36 0
BARAJ KAPAKLARI 5 HAZİRAN’DA AÇILACAK
2017 yılı yaz sezonu tarım arazileri sulamaları için; Barajlardan Sağ ve Sol Sahil kollarındaki sulama kanalarına , 5 Haziran itibarıyla su verilecek.
41 KERE MAŞALLAH
03 Haziran 2017, 11:59 0
41 KERE MAŞALLAH
Üzümcüler İsa Artunç Ortaokulu öğrencisi Kemal Burak sünnet olarak erkekliğe adım attı. Sünnet şöleni Tevfikiye mahallesindeki evlerinde dost ve sevenlerinin katılımıyla gerçekleştirildi.