PAZARDA TEHLİKELİ YOLCUK

Manisa'nın Laleli Mahallesi’nde bulunan cumartesi pazarı içindeki yağmur ızgaraları hırsızlarca çalındı. Hırsızların oluşturduğu boşluk adeta tehlikeye davet çıkarıyor.  

PAZARDA TEHLİKELİ YOLCUK
banner87
Laleli Pazarı da hırsızların hedefi oldu Pik döküm malzemeden üretilen yağmur suyu ızgaraları hırsızlar tarafından çalınarak hurda niyetine satılıyor. Olmayan ızgaraları farketmeyen vatandaşların düşmesi ve kaza geçirmesi an meselesi.  Vatandaşları düşme tehlikesinden korumak için boşluklara sebze ve meyve kasaları koyan pazarcılar,  yetkililere seslenerek, ızgaraları çalmaktan vazgeçmeyen hırsızların yakalanıp cezasını çekmelerini istediklerini belirttiler.

“OLANLAR DA HER AN DÜŞECEK GİBİ”
Uzun yıllardır pazarcılık yaptığını ifade eden bir esnaf, bu hırsızlığın ilk defa yaşanmadığını belirterek yetkililerden bu konuyla ilgili bir çalışma beklediklerini söyleyerek; “ Bu olay sürekli başımıza geliyor.  Bunu fark etmeyen vatandaş Allah korusun boşluğa düşse çok kötü olur. Biz kasalarımızı üzerine koyarak gerekli önlemleri almaya çalışıyoruz ancak biz kendi başımıza ne kadar koruyabiliriz? Vatandaşlar pazar arabalarıyla geliyorlar buraya bunlar çalınmasa bile ızgaraların mevcut durumu tehlikeli. Pazar arabaları takılıyor. Çalınmayan kapaklar da sağlam durmuyor, her an deşecek gibi.” şeklinde konuşu.  - Özlem ŞAHİN
 
YORUM EKLE
YORUMLAR
Selami
Selami - 1 yıl Önce

Bu nasıl başlık bu nasıl basın benli aysel

Selami
Selami - 1 yıl Önce

İşiniz gücünüz belediye başkanlarından avanta almak

SIRADAKİ HABER