SAVCI KAZIM ÖZSOY YİNE İFTİRALARIN HEDEFİ

Cesaretli duruşu, kararlılığı, gözü pekliği ile bilinen ve FETÖ ile mücadelede önemli işlere imza atanManisa Cumhuriyet Savcısı Kazım Özsoy, yine bir sosyal medya hesabının iftiralarına maruz kaldı. Facebookhesabı ‘Haram Lokma Yemedim’, Twitterhesabı; ‘Mazlumun Avukatı@guk_huk’danyapılan iftiralar için Savcı Kazım Özsoy, açtı ağzını yumdu gözünü. Savcı Özsoy kendisi hakkında sürekli sosyal medya hesaplarında dolaşan ‘işkenceci Savcı’ iddialarını da bir bir yalanladığı cevabında, sahte hesaplardan kendisine iftara atanları, “Fetöcü şeytan yavruları” olarak betimledi.

SAVCI KAZIM ÖZSOY YİNE İFTİRALARIN HEDEFİ

banner46
HABER
NURGÜL YILMAZ


Dirayetli duruşu ile Manisa’da korkulan savcıların başında gelen ve FETÖ ile mücadelede önemli işlere imza atan Manisa Cumhuriyet Savcısı Kazım Özsoy hakkında sahte Sosyal medya hesaplarından ortaya atılan iftiraların ardı arkası kesilmiyor. Bundan bir süre önce bir internet sitesi açılarak, Savcı Özsoy’un işkence yaptığına ilişkin paylaşımlar ve haberler yapılmıştı. Sitede Özsoy hakkında birçok işkence iddiası ileri sürülmüştü.

SAVCI ÖZSOY AÇTI AĞZINI YUMDU GÖZÜNÜ
Çok geçmedi ki Manisa cumhuriyet Savcısı Kazım Özsoy hakkında yeni bir iddia daha ortaya atıldı. Facebook hesabı ‘Haram Lokma Yemedim’, Twitter hesabı; ‘Mazlumun Avukatı@guk_huk’dan yapılan iftiralar için Savcı Kazım Özsoy, açtı ağzını yumdu gözünü. Savcı Özsoy kendisi hakkında sürekli sosyal medya hesaplarında dolaşan ‘işkenceci Savcı’ iddialarını da bir bir yalanladığı cevabında, sahte hesaplardan kendisine iftara atanları, “Fetöcü  şeytan yavruları” olarak betimledi. 

‘HARAM LOKMA YEMEDİM’ VE ‘MAZLUMUN AVUKATI@GUK_HUK’DAN YAPILAN İFTİRALAR ŞÖYLE;

Savcı Kazım Özsoy’un fotoğrafının üstüne, “Sizce bu kişi kim? Sorusu sorularak yapılan paylaşımda;
“Manisa’da değil tüm Dünya’da hukuk Katili diye anılacaksınız.

Manisa’da Başsavcı Kazım Özsoy önderliğinde bir hukuk katliamı yaşanıyor.
Yapılan hukuksuzlukları tek tek soruyoruz.

Eğer bir hukuk adamı iseniz bunlara cevap verin.

*Manisa'da ki insanlar 2 yıldır tutuklu, tek bir mahkeme dahi yapılmadı, üstelik savcılığa gidip soramıyorsunuz, soru soranları içeri almakla tehdit eden siz misiniz?
*Manisa'da birçok kişi eşiyle beraber gözaltına aldınız. Gözaltı için gelen kolluk kuvvetlerine şahıs evde yoksa eşini getirin dediniz mi ?

*Gözaltına alınan kadınlara henüz avukatı gelmeden, eşin gelmezse bir ömür buradan çıkamazsın, yazık olur sana da diye bağıran, hakaret eden, psikolojik baskı yapan siz misiniz?

*Beraber gözaltına alınan eşlerden biri ailesinden kimseye haber verilmeksizin başka ildeki cezaevlerine gönderdiniz mi?

*Yaşlı ve hasta insanların hapishane de ölmesi mi lazım tahliye olmaları için. Şartlar ortada hasta raporları ,günlük aldıkları ilaç sayıları, yürüyemez hale gelmeleri sizce bir şey ifade etmiyor mu? Bunları yapan bir kişi hukuk adamı olabilir mi?”iftiraları ve iddiaları ortaya atıldı.

“FETÖCÜ  ŞEYTAN YAVRULARI”
Manisa Cumhuriyet Savcısı Kazım Özsoy, işkence yaptığı iddialarına çok sert yanıt verdi. Sosyal medya hesabından gece yarısı açıklama yapan Özsoy,kendisi hakkında sürekli sosyal medya hesaplarında dolaşan ‘işkenceci Savcı’ iddialarını da bir bir deşifre ederek, sahte hesaplardan kendisine iftara atanları, “Fetöcü  şeytan yavruları” olarak betimledi. 

İŞTE MANİSA CUMHURİYET SAVCISI KAZIM ÖZSOY’UN HAKKINDAKİ İFTİRALARA O CEVABI
“Aşağıdaki Twitter adresi ile ‘Haram Lokma Yemedim’ isimli facebook hesabından içerikleri aynı olan paylaşım, tamamı Fetöcü olan şeytan yavruları tarafından yayınlanmak suretiyle, aleyhime kamu oyu oluşturulmaya çalışılıyor.

“ZAMANLAMASI ÇOK İLGİNÇ”
İlk olarak belirteyim ki bu paylaşımların zamanlaması çok ilginç geldi bana. Ancak zavallılıklarına gülmek geldi içimden. Bu millete ihanetlerini geçmişte algı yaratma operasyonları ile nasıl gölgeledilerse, aynısının tekrar tutacağına inanmaları zavallılık değil de nedir.

“RUHLARI VE ŞEREFLERİ SATILIK BU DİNSİZLER”
Bu memleketin düşmanlarının ve soyu dönmelerin oluşturduğu Fetöcü güruha dahil olduğu şüphesiz olan bu paylaşımları yapanlar; kahpe tabiatlarını, paylaşımlarını ve beğenilerini sahte hesap üzerinden yaparak devam ettirmişler. Eee ne diyeyim ruhları ve şerefleri satılık bu dinsizler, ancak bu kadar mert olabiliyorlar demek ki.

“ŞEREF VE HAYSİYET YOKSUNU GÜRUH”
Bir insan inandığı davanın doğru olduğunu düşünüyorsa niye kendini saklar ki. Demek ki bu şeref ve haysiyet yoksunu güruh davalarının ne kadar sahte, ne kadar hain ve millet düşmanlarının uşağı olduğunu biliyorlar. Bu nedenle de ömürleri boyunca hamam böcekleri ve fareler gibi saklanarak yaşayacaklar.

“BOYLARINI BİR GÖREYİM”
Ben işlerini kolaylaştırayım, boylarını bir göreyim diye paylaşımlarını kendi sitem de paylaşıyorum. Beni takip eden çok sayıda vatandaş bulunduğu için kepazeliklerini herkes bilsin ve duysun.

“BEN BAŞSAVCI DEĞİL, SAVCIYIM”
Şimdi paylaşım içeriklerini bir ele alalım da rezilliklerini ve müfteriliklerini bir kez daha ortaya koyalım. Öncelikle bu zavallıların bir eksiğini tamamlayayım. Yahu bir şey yazıyorsunuz, bari basit bir araştırma yapın. Geçen yıl aynı mahiyetli yaptığınız paylaşımda da hiç çalışmadığım ve bilmediğim Malatya ilinde de işkence yaptığımı yazmıştınız. Bu seferde beni başsavcı yapmışsınız. Güleyim mi ne yapayım bilemedim. Ben başsavcı değil, savcıyım.

“KATLETMENİN NE OLDUĞUNU BİZLER, SİZ HAİNLERDEN ÖĞRENDİK”
Benden katil diye bahsedilmiş. Katletmenin ne olduğunu bizler, siz hainlerden öğrendik. Yargı içindeki ajanlarınızla 2010 yılından sonra neler yaptığınızı, hukuku nasıl katlettiğinizi dünya alem biliyor. Dünya alemin bildiği bir başka gerçekte, 15 Temmuz gecesi bu vatanın evlatlarını nasıl katlettiğiniz. Kim katil...?

“HAKKIMDA ŞİKAYETTE BULUNMAYAN İMANSIZ OLSUN MU?”
Paylaşım da benden işkenceci diye bahşedilmiş. Bu konuda elinde delil olup ta yargıya vermeyen veya gelipte hakkımda şikayette bulunmayan ve de ilgili makamlara bildirmeyen imansız olsun mu? Ölümde var. Allah’a hesap verirken kul hakkından sayılan iftiranın hesabını nasıl vereceksiniz. Ama pardon yahu sizin İmanınız yok ki bu düsturu bilesiniz.

“YİNE ÇARŞAFA DOLANMIŞSINIZ”
Ayrıca paylaşımda hiç bir kamu davası açılmadığı belirtilmiş. Yine çarşafa dolanmışsınız. Yüzlerce Fetöcü terörist hakkında, yüzlerce kamu davası açıldı ve onlarca terörist hakkında 6-9 yıl arası cezalar verildi ve hala da verilmekte.

“KOMİK DURUMA DÜŞÜYORSUNUZ”
Ajanlarınızdan doğru bilgileri aldıktan sonra paylaşımda bulunun yahu, komik duruma düşüyorsunuz. Son olarak da günün bu günden ibaret olmadığını, devlet bekasını ilgilendiren bu soruşturmaların ve bilahare yaşananların kamuoyu önünde çok uzun yıllar konuşulacağını herkese hatırlatmak isterim. La Galibe İllallah....”
 
 

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.