ÖZEL RÖPORTAJ Haberleri

BİR AVM’DEN ÇOK DAHA FAZLASI ‘YENİ NESİL BULUŞMA NOKTASI’
19 Ekim 2017, 16:41 0
BİR AVM’DEN ÇOK DAHA FAZLASI ‘YENİ NESİL BULUŞMA NOKTASI’
Manisa’nın Yunusemre ilçesinde yapımı hızla devam eden 45 Park AVM’ye ilgi büyük oldu. Temel atma gününden şuan ki durumuna kadar Manisalılar yakından takip etti. Manisa’da olmayan bir çok markanın ve düzenlenecek etkinliklerin ilanları Manisalıları hatta yönetim kurulu üyelerinden aldığımız bilgilere göre Ege Bölgesi’nin bazı illerini dahi heyecanlandırdı. Biz de Manisa Denge Gazetesi olarak 45 Park AVM’nin kendi hizmeti olacak olan ücretsiz servis imkanları, ücretsiz sinema günleri, okyanus canlılarının bulunduğu dev deniz akvaryumları ve işletmelerin kendi aralarında yaptığı anlaşmalar sonucu ziyaretçilerine sunacağı farklı süprizler hakkında 45 Park AVM Yönetim Kurulu Üyesi ve Aslı Börek’in işletmecisi Lale Erdoğan Tuncer’den sizler için bilgiler aldık.
HPV VE SERVİKAL KANSER
19 Ekim 2017, 10:22 0
HPV VE SERVİKAL KANSER
Tüm kanser türlerinde olduğu gibi rahim kanserlerinde de erken teşhis oldukça önemli. Belli yaşın ardından düzenli olarak tarama yaptırılması gerektiğinin altını çizen uzmanlar, rahim ağzı kanserinin erkenden teşhis edilebileceğini ve kanserin önlenebileceğini söylüyor. Konu hakkında Jinekoloji Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Tevfik Güvenal, Denge’ye özel demeç verdi.
22 ELEKTRİKLİ OTOBÜS  2018 MAYIS’TA  HİZMETE BAŞLAYACAK
03 Ekim 2017, 11:22 0
22 ELEKTRİKLİ OTOBÜS 2018 MAYIS’TA HİZMETE BAŞLAYACAK
Manisa Büyükşehir Belediyesince uzun zamandır üzerinde çalışılan Elektrikli Otobüs projesinin ihalesi 29 Eylül 2017 Cuma günü gerçekleştirildi. İhale ile birlikte elektrikli otobüs sayıları da belirlendi. Buna göre; 18 metrelik 20 adet ve 25 metrelik 2 adet olmak üzere toplam 22 adet elektrikli otobüs Manisa halkına hizmet verecek. Elektrikli otobüsler 2018 yılının en geç Mayıs ayında hizmete girecek.
“MEVCUT BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI VE EKİBİ YETERLİ VİZYONA VE MİSYONA SAHİP DEĞİL”
03 Ekim 2017, 08:45 1
“MEVCUT BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI VE EKİBİ YETERLİ VİZYONA VE MİSYONA SAHİP DEĞİL”
AK Parti’de kongre takvimi başladı. Bu süreç kasım ayının sonuna kadar devam edecek. Şehzadeler, Yunusemre, Gölmarmara, Köprübaşı, Salihli ve Turgutlu’da ilçe kongreleri gerçekleşti.Diğer ilçelerde de yapılacak kongrelerle, süreç tamamlanmış olacak.Yoğun bir tempoyla amaçlarına odaklanan Başkan Berk Mersinli, hem kongre sürecini değerlendirdi hem de Ak Parti İl Teşkilatı olarak belirledikleri rotayı açıkladı. Mersinli Büyükşehir Belediyesinin verdiği sözleri tutmadığını iddia etti.
ASTIMIN NEDENLERİ VE TEDAVİ YÖNTEMLERİ
11 Ağustos 2017, 09:57 0
ASTIMIN NEDENLERİ VE TEDAVİ YÖNTEMLERİ
Birçok hastalığa göre tedavisi mümkün olan hastalıklardan biri de astımdır. Astım her yaşta görülebilir. Önemli olan doğru zamanda doğru tedaviye ulaşabilmek. Astımı daha detaylı anlatması için bir uzmanına sorduk. Özel Gediz Tıp Merkezi Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Ahmet Bilgin anlattı.
BEYAZ MASA EKİPLERİ ANINDA MÜDAHALE ETTİ
11 Ağustos 2017, 09:35 0
BEYAZ MASA EKİPLERİ ANINDA MÜDAHALE ETTİ
Manisa’nın Yunusemre ilçesinde, Mimar Sinan Bulvarı üzerinde bulunan Ofıs-Home Mağazası önünde aşırı sıcaklıktan baygınlık geçiren kuşa Yunusemre Belediyesi sahip çıktı. Yavru kuşa ilk müdahaleyi yapan Ofıs-Home Mağazası personelleri, belediye bünyesinde hizmet veren ‘Beyaz Masa’ ekibine teşekkür etti.
ŞEHZADELER BELEDİYESİ’NİN PROJESİ HOBİ BAHÇELERİ MANİSA’DA BİR İLK OLACAK
08 Ağustos 2017, 11:02 1
ŞEHZADELER BELEDİYESİ’NİN PROJESİ HOBİ BAHÇELERİ MANİSA’DA BİR İLK OLACAK
Kurulduğu günden bugüne yaptığı çalışmalarla takdir toplayan Şehzadeler Belediyesi, ilerleyen dönemlerde de yeni yatırımların açılışını gerçekleştirecek. Makamında ziyaret ettiğimiz Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, üç yılı aşkın süredir yapılan yatırımları ve hedeflerini ETV ve Denge Gazetesi’ne anlattı.
LALE ERDOĞAN TUNCER 45 PARK AVM’NİN  KAPILARINI DENGE’YE AÇTI
27 Temmuz 2017, 10:58 6
LALE ERDOĞAN TUNCER 45 PARK AVM’NİN KAPILARINI DENGE’YE AÇTI
Manisa’nın Yunusemre ilçesine bağlı Güzelyurt Mahallesi’nde inşası hızla devam eden;Manisa’nın Yükselen Yıldızı 45 Park AVM, yeni nesil ‘Buluşma Noktası’ olma iddiasıyla kapılarını açacağı güne yaklaşıyor. 45 ayrı seçkin işletmesiyle 500 kişiye istihdam sağlayacak olan ‘Buluşma Noktası’nın detaylarını siz değerli Manisa’da Denge Gazetesi okuyucuları için 45 Park AVM Yönetim Kurulu Üyesi Lale Erdoğan Tuncer’den öğrendik.
MAKEDONYA’DAN MANİSA’YA UZANAN BİR HAYAT HİKAYESİ
07 Mart 2017, 08:14 0
MAKEDONYA’DAN MANİSA’YA UZANAN BİR HAYAT HİKAYESİ
1950’li yıllarda Makedonya Cumhuriyeti’nde yaşanan dini baskılar sonucu Türkiye’ye göç eden bir ailenin; çalışkan ve azimli ferdi Manisa İl Halk Sağlığı Müdürü Engin Yıldırım, meslek ve aile hayatı hakkında Manisa’da Denge Gazetesi’ne özel demeç verdi.
MANİSA KEBABI’NI İŞİN USTASINDAN ÖĞRENİN
15 Şubat 2017, 09:47 0
MANİSA KEBABI’NI İŞİN USTASINDAN ÖĞRENİN
Manisalıların en sevdiği lezzetlerden biri olan Manisa Kebabı’nın tarifi ve tarihçesi, işin ustasından Manisa’da Denge Gazetesi okuyucuları için anlatıldı. Yıllar önce Arabistan’dan Manisa’ya gelen Halil İbrahim Usta’nın bu lezzeti Manisa’ya armağan ettiğini belirten Manisaspor Kebapçısı Hüseyin Şengül’den özel tarifler aldık.