ÖZEL RÖPORTAJ Haberleri

BÜYÜKŞEHİR SPORDA DAHA DA BÜYÜYECEK
22 Haziran 2018, 08:42 0
BÜYÜKŞEHİR SPORDA DAHA DA BÜYÜYECEK
Önce futbolda, sonra da basketbolda gelen şampiyonluk… Judoda, güreşte, atletizmde, jimnastikte, okçulukta ve daha birçok branşta elde edilen dereceler, kazanılan madalyalar… Son birkaç yıldır büyük bir atılım içerisinde olan Manisa Büyükşehir Belediyespor için 2018 yılı atılan adımların, verilen emeklerin meyvelerini toplama yılı oldu. Biz de bu başarılarda önemli bir pay sahibi olan Manisa Büyükşehir Belediyespor Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu ile özel bir röportaj gerçekleştirdik ve kendisiyle hem yakalanan bu başarıların perde arkasını hem de kulüp içerisindeki geleceğe dönük hamleleri konuştuk.
TANIMADIĞINIZ FİRMALAR SİZE ULAŞAMAYACAK
26 Mart 2018, 10:13 0
TANIMADIĞINIZ FİRMALAR SİZE ULAŞAMAYACAK
7 Nisan 2016 tarihinden önce işlenmiş olan kişisel verilerin, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na uygun hale getirilmesi için son tarih 7 Nisan 2018. Peki nedir bu KKVK? Detaylarını E.N Hukuk ve Arabuluculuk Ofisi avukatlarından Ebru Nomer anlattı.
ARABULUCULUK İLE İLGİLİ BİLİNMESİ GEREKENLER
09 Ocak 2018, 10:18 0
ARABULUCULUK İLE İLGİLİ BİLİNMESİ GEREKENLER
1 Ocak 2018 tarihinden itibaren işçi ve işveren uyuşmazlıklarında dava açılmadan önce ‘Arabuluculuk Yöntemi’ zorunlu hale geldi. Kişilerin arasındaki uyuşmazlıkların sulh yoluyla çözülmesini amaçlayan ‘Arabuluculuk Yöntemi’ hakkında merak edilen tüm soruların yanıtını E.N Hukuk ve Arabuluculuk Ofisi Avukatlarından Ebru Nomer verdi. İşte o röportaj;
BAŞKAN YARALI İDDİALI KONUŞTU
08 Ocak 2018, 10:26 0
BAŞKAN YARALI İDDİALI KONUŞTU
Manisa’nın Saruhanlı ilçesinde 3 dönemdir Belediye Başkanlığı yapan Hüseyin Yaralı, gazetemiz Denge’ye özel açıklamalarda bulundu. Göreve geldikleri günden bu yana, yaptıkları hizmetlerin yanı sıra Saruhanlı’nın panoramasını anlatan Yaralı, ilçeye kazandırılacak yatırımların da müjdesini verdi. Başkan Yaralı, geçtiğimiz aylarda hakkında ortaya atılan 'adam kaçırma' iddiaları hakkında da ilk kez konuştu. İşte o röportaj;
KAYMAKAM ÇORUMLUOĞLU, DENGE’YE KONUŞTU
30 Aralık 2017, 11:30 0
KAYMAKAM ÇORUMLUOĞLU, DENGE’YE KONUŞTU
Şehzadeler İlçe Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, 2017 çalışmaları ve 2018 yılı projeleri hakkında Denge’ye özel açıklamalarda bulundu. Milli eğitim, tarımve sosyo-kültürel projelere önem verdiklerini belirten Çorumluoğlu; başarılı çalışmalarının 2018’de de devam edeceğini söyledi.
İyi Parti Manisa Kurucu Başkanı Tamer Akkal Denge’ye Konuştu;
21 Aralık 2017, 10:17 2
İyi Parti Manisa Kurucu Başkanı Tamer Akkal Denge’ye Konuştu;
Türkiye’de Meral Akşener’in genel başkanlığında kurulan sağ ve sol görüşlü muhafazakar bir oluşum olan İYİ Parti’nin Manisa Kurucu Başkanı Tamer Akkal, Manisa Denge Gazetesi’ne açıklamalarda bulundu. MHP ile yollarını ayırdıktan sonra siyasi hayatına kısa bir ara veren ve Akşener ile yaptığı uzun görüşmelerin ardından siyasi hayatına yeniden devam eden Akkal, kimsenin kendilerini AK Parti’ye benzetmemesi gerektiğini vurguladı.
KATILIMCI SOSYAL BELEDİYECİLİKTE  ÖRNEK GÖSTERİLECEK BELEDİYE   ŞEHZADELER
15 Aralık 2017, 11:03 0
KATILIMCI SOSYAL BELEDİYECİLİKTE ÖRNEK GÖSTERİLECEK BELEDİYE ŞEHZADELER
Katılımcı sosyal belediyecilik anlayışı ve pek çok yatırımıyla öne çıkan Şehzadeler Belediyesi, Belediye Başkanı Ömer Faruk öncülüğünde hizmetlerine tüm hızıyla devam ediyor. Birçok projeyi tamamlayan Şehzadeler Belediyesi, yapımı devam eden projelerini de en yakın zamanda halkının hizmetine sunmayı amaçlıyor. Şehzadeler Belediye Başkan Yardımcısı Bilal Demir yatırımları ve faaliyetleri tüm detaylarıyla Denge Gazetesi için anlattı.
EMEKLİ OLDUKTAN SONRA İKİNCİ ÜNİVERSİTEYİ OKUDU, YEPYENİ BİR HAYATA ADIM ATTI
02 Aralık 2017, 10:39 0
EMEKLİ OLDUKTAN SONRA İKİNCİ ÜNİVERSİTEYİ OKUDU, YEPYENİ BİR HAYATA ADIM ATTI
Manisa’da, hayvanlara olan ilgisi ve şefkatiyle bilinen Reyhan Erbirliler’in hayatını, bilinmeyen yönleriyle kaleme aldık. Emekli olduktan sonra, ikinci bir üniversite okuyarak azmiyle örnek olan Erbirliler, aynı zamanda yurtiçi ve yurtdışında kendisine has stili ile adından söz ettiren başarılı bir ressam…
KEMAL ESENKAYA CHP YUNUSEMRE BAŞKAN ADAYI
30 Kasım 2017, 07:52 0
KEMAL ESENKAYA CHP YUNUSEMRE BAŞKAN ADAYI
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yunusemre İlçe Başkanlığı 3 Aralık’ta yapılacak 2’nci Olağan Kongresi öncesi, Manisalı Av. Kemal Esenkaya; Denge Gazetesi muhabirine CHP Yunusemre İlçe Başkanlığı’na aday olduğunu açıkladı. Geçtiğimiz yıl da Yunusemre ilçe başkanlığına aday olan Kemal Esenkaya; adaylık süreciyle ilgili özel açıklamalarda bulundu.
MANİSALI HANEDAN ÇEYİZ’E UĞRAMADAN KARAR VERMİYOR
17 Kasım 2017, 09:26 0
MANİSALI HANEDAN ÇEYİZ’E UĞRAMADAN KARAR VERMİYOR
Manisa’nın en köklü çeyiz mağazası olan Hanedan Çeyiz, birbirinden farklı ve kaliteli ürünleriyle yıllardır Manisalılara hizmet veriyor. Evlenmek isteyenler ya da evini yenilemek isteyenler Hanedan Çeyiz’e uğramadan karar vermiyor. Mağazadaki satış politikası ve sunulan hizmetler hakkında Denge Gazetesi’ne bilgiler veren Yönetim Kurulu Üyesi Süeda Karakaş, Manisa’ya hizmet etmekten dolayı gururlu olduklarını vurguluyor.