LALE ERDOĞAN TUNCER 45 PARK AVM’NİN KAPILARINI DENGE’YE AÇTI

Manisa’nın Yunusemre ilçesine bağlı Güzelyurt Mahallesi’nde inşası hızla devam eden;Manisa’nın Yükselen Yıldızı 45 Park AVM, yeni nesil ‘Buluşma Noktası’ olma iddiasıyla kapılarını açacağı güne yaklaşıyor. 45 ayrı seçkin işletmesiyle 500 kişiye istihdam sağlayacak olan ‘Buluşma Noktası’nın detaylarını siz değerli Manisa’da Denge Gazetesi okuyucuları için 45 Park AVM Yönetim Kurulu Üyesi Lale Erdoğan Tuncer’den öğrendik.

LALE ERDOĞAN TUNCER 45 PARK AVM’NİN  KAPILARINI DENGE’YE AÇTI
banner46
HABER
ASUDE ONAR

 
Manisa’nın Yükselen Yıldızı 45 Park AVM’de çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini belirten Lale Erdoğan Tuncer; “ Manisalıların,İzmirlilerin hatta Ege Bölgesi’nin çeşitli illerinde yaşayıp Manisalı olan hemşerilerimizin bizleri merakla beklediğini biliyoruz.Biz de bu kadar büyük beklentiyi hayal kırıklığına dönüştürmekten korkarak, harika bir yaşam alanı oluşturmak için çok çalışıyoruz, seçici davranıyoruz. 45 ayrı seçkin işletmemizin yarattığı 500 kişilik istihdam ile Manisalılara hizmet vereceğiz. Her markamızın kendine ait bir başarı öyküsü var. Manisa’yı bu isimlerle tanıştırdığımız, aralarında bir köprü olduğumuz için çok mutluyuz. Umuyoruz ki Manisalılar da bu lezzetleri ve hizmetleri kendileri ile tanıştırdığımız için memnun olacaklar.” dedi.

45 PARK AVM’DE NELER VAR?
Manisalıların merakla beklediği, ve Manisa’ya çok yakışacak olan ‘Yeni Nesil Buluşma Noktası’ 45 Park AVM’nin bünyesinde her gün binlerce ziyaretçiye hizmet verecek olmaktan son derece mutlu olan seçkin işletmelerin başarılarla dolu hikayelerini 45 Park AVM Yönetim Kurulu Üyesi Lale Erdoğan Tuncer anlattı;
√ Manisalı hemşerilerimizi Türkiye’nin lider markaları arasında olan bir ‘Süpermarket’ ile buluşturuyoruz. Bu firmamız 1000 m²'lik alanda hizmet verecek.

√ Türkiye’de 55 farklı noktada, 1000 kişiye kadar istihdam sağlayan ‘STARPARK Çocuk ve Gençlik Eğlence Merkezi’ 45 Park AVM’de3000 m²'lik alana kurulacak. Yer çekimsiz oyun alanlarına kadar Manisalılar burada ilkleri yaşayacak. Her yaş grubuna hitap edecek. Türkiye çapında tanınan oyun eğlencesinin devi işletme Manisa’ya çok iddialı geliyor.

√ Türkiye’de 15.000 m²'lik kapalı alana kurulu fabrikasıyla, 1100 kişiye iş imkanı sağlayan Avrupa’nın en büyük unlu mamüller fabrikası ‘Aslı Börek’in Manisa şubesi de bana emanet. Türk kültürünün vazgeçilmezi, damakları çatlatan unlu mamül çeşitlerini, 500 m²'lik alanda 45 Park AVM ziyaretçileri ile buluşturacağız.

√  İzmir’in Kemeraltı ilçesinde 12 m²'lik alanda ticaret hayatına başlayan ‘ Bolulu Hasan Usta’ bugün 180 şubesiyle hizmet veriyor. İstihdama kazandırdığı 1000 kişilik kadrosuyla sütlü tatlı kategorisinde rakipsiz olan firma 45 Park AVM’de250 m²'lik alanda hizmet verecek.

√   Genç bir gıda mühendisinin açtığı bir pizza şubesi 10 yılda 35 şubeye sahip olarak, Ege Bölgesi’nin İncisi oldu. Hamuru ve tarifi İtalyanları kıskandırıyor. Bu özel lezzet AR-GE çalışmalarıyla da adından söz ettiriyor. ‘Panino Pizza’ 150 m²'lik alanda enfes kokularıyla 45 Park AVM ziyaretçilerini kendine hayran bırakacak.
 
√ Türkiye’nin en önemli gurmelerinden tam not alarak en iyi 10 dönerci arasından 3. Seçilen ‘Dönerci Orhan’ İzmir’den sonra Manisalıları da dönere doyurmaya geliyor.1975 yılından beri değişmeyen lezzet, 110 m²'lik 14. Şubesi ile 45 Park AVM’de…
 
√ Türkiye’nin en iyi 10 köftecisi arasından ilk sırada yer alan ‘Cızbız Köfte’ 100 senelik lezzet sırrını Manisalılar ile paylaşacak. 120 m²'lik alanda hizmet verecek olan çözüm ortağımız işletmecilerimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.
 
√250 m²'lik alanda Foça'nın ve Cunda'nın en meşhur‘Balık Restaurantı’nı
artık 45 Park AVM’de bulabilirsiniz.
 
 
√ 1000 m²'lik alanda 1000 kişiye aynı anda hizmet verme kapasitesi ile kendisinden sıkça söz ettirecek olan ‘Kahvaltı, Zeytinyağlılar,Manisa Kebabı, Ev Yemekleri ve Mangal Restaurantı’ çok yakında Manisa’nın Yükselen Yıldızı’nda
 
Hamburger anlayışınızı değiştirecek olağanüstü lezzetler ve müthiş sunumlarla ‘BurgerRestaurant’ geliyor.√  Meşhur ustaların elinden geleneksel lezzetiyle yaklaşık 200 şubeye sahip ‘Pide,Kebap Ve Lahmacun Restaurantı’ 110 m²'lik alandaManisalılarla buluşacak.


√ 250 m²'lik alanda hizmet verecek olan ‘Nişantaşı Kahvecisi’nin enfes kahve kokuları tüm 45 Park AVM’yi saracak. Kaliteli ve enfes sunumlarıyla; lazer yazıcı ile kahvenizin üzerinde sevdiklerinizin isminin yazması ne kadar hoş olacaktır değil mi? Nişantaşı’nda buluşalım.
 
√ 1 Dünya, 2 Avrupa ve 12 Türkiye Şampiyonluğu bulunan kıck-bokscu Deniz Fidan antrenörlüğünde spor yapmak tüm spor severleri motive edecektir. İzmir’de bulunan 5 şubesinin ardından 1000 m²'lik alanda Manisalılara kaliteli spor yapma imkanı sunacak olan ‘Club Sportiva’  başarılı ekibi ile Manisa’daki yerini 45 Park AVM’de alıyor.
 
1000 m²'lik alanda ise geleceğimizin teminatı olan miniklerimize özel bir bölüm geliyor.‘Bebek ve Oyuncak Mağazası’ tüm ebeveynlerin ve miniklerin hoşuna gidecektir.
 
√ Sinema severleri yorucu ve kalabalık ortamlarda değil, son teknoloji ve sound sistemleri ile donatılmış ‘Cep Sinema Salonları’nda ağırlayacağız. Sinema salonlarımız özel bir sistem olan 30 ile 50 kişilik salonlarda sinemalarını izleyecekler.


Bu firmalarımızın yanında başka ünitelerimizde olacak onlar da kısaca, Spor Mağazası,Ev Tekstil Mağazası,Hediyelik Eşya, Aksesuar Mağazaları, Optik,Eczane,Kuyumcu,Telekominikasyon olacak.” dedi.
 
“BAŞVURULARI TİTİZLİKLE İNCELİYORUZ”
Manisa’nın yükselen yıldızı 45 Park AVM’de istihdam edecek olan 500 kişinin seçiminde ince eleyip sık dokuduklarını da belirten Lale Erdoğan Tuncer; “500 kişi olacağız ama başvuralarımız 3500’ün üzerinde. Hemşerilerimiz bizimle çalışmak istiyor ama kriterlerimizide atlamak istemiyoruz. Bizimle çalışmak isteyen arkadaşlarımızı ilk önce 1 ile 2 hafta arasında sürecek olan eğitimlere gönderiyoruz. Firmaların eğitim alanları ya İzmir’de ya da İstanbul’da. Bu gelecekleri açısından da oldukça önemli.Bugün mutfakta garson olarak başlayan arkadaşımızın ileride kendine ait bir işletmesi olabilir ve bu eğitimler onlar için büyük bir şans olabilir. Bu eğitimlerin tüm masrafları da bizler tarafından ödeniyor, sigortalar yatırılıyor. Lütfen bu konuda başvuru yapan arkadaşlarımız da bizler kadar eğitime önem versin. Yakında 45 Park AVM’nin eşsiz konseptinde görüşmek üzere.” dedi. 
 
Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2017, 11:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
Manisalı
Manisalı - 3 yıl Önce

Bir Manisalı olarak takip ediyoruz. Başarılar diliyoruz...

Ğüzelyurtlu
Ğüzelyurtlu - 3 yıl Önce

Ev fiyatları AVM sayesinde tavan yaptı...

Recep
Recep - 3 yıl Önce

Manisa için büyük kazanım....

Tunç
Tunç - 3 yıl Önce

Aslı Börek işletmesini Manisa' ya kazandırmanız bizleri çok mutlu etti...

Yavuz
Yavuz - 3 yıl Önce

Bolulu Hasan Usta geliyormuş.

Ayhan
Ayhan - 3 yıl Önce

Şiddetle açılışını bekliyoruz

SIRADAKİ HABER