“ANKETLER NE SÖYLERSE SÖYLESİN ZAFER CUMHUR İTTİFAKI'NIN”

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 31 Mart yerel seçimleri kapsamında Manisa'da miting yaptı. Cumhur İttifakı’nın belediye başkan adayları için Manisalılardan destek isteyen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Türkiye’yi lider ülke yapmak istiyoruz. Zillet bunun önüne geçmek için kıvranıyor. Zillet ittifakı işbirlikçilerine sesleniyorum. Türk devletinin yeniden lider ülke olmasından ürküyor musunuz? Kim ne derse desin anketler ne söylerse söylesin 31 Mart’ta zafer cumhur ittifakınındır.” dedi.

“ANKETLER NE SÖYLERSE SÖYLESİN ZAFER CUMHUR İTTİFAKI'NIN”
banner87

MANİSA'DAN SESLENEN BAHÇELİ;

ANKETLER NE SÖYLERSE SÖYLESİN ZAFER CUMHUR İTTİFAKI'NIN”

MHP Lideri Devlet Bahçeli, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve MHP il teşkilatı tarafından Karaoğlanlı Mahallesi çıkışında karşılandı. Bahçeli ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti. Ziyaretin ardından MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhuriyet Meydanı’nda halkla buluştu. Cumhuriyet Meydanı’nı dolduran kalabalık, MHP Lideri Bahçeli’yi coşkuyla karşıladı. Yoğun güvenlik önleminin alındığı miting alanı Mustafa Kemal Atatürk, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Devlet Bahçeli, Alparslan Türkeş posterleri ve dev Türk Bayrağı ile süslendi. Mitinge AK Parti teşkilatları da tam kadro katıldı, alanda Devlet Bahçeli ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın fotoğraflarının bulunduğu ve ‘sağduyunun birlikteliği’ yazılı pankartlar dikkat çekti.

PAZARLIKSIZ İTTİFAK KURDUK”

Manisalılara seslenen Devlet Bahçeli, Manisa’nın vatan, bayrak, tarih kokan bir şehir olduğunu ifade etti. Bahçeli, 31 Mart’ta yapılacak seçimlerin beka mücadelesi olduğunu hatırlatıp, “Geçmişini unutan geleceğini kaybeder, gerçeklerden kopar. Allah’a şükürler olsun ne kaybedenlerden oldun, ne kopanlar arasında yer aldık. Manisa’nın yüzünü kara çıkarmamak için çalıştık durduk.Bir olmak, diri olmak için azı çok yaptık, kılı kırk yardık. Kuyumcu titizliği ile çabaladık, zaman oldu yorulduğumuzu sandılar. Ama koştuğumuzu görünce şaşkına döndüler. Dimdik durduğumuzu görünce küçük dillerini yuttular. Ağızlarını bıçak açmadı. Aklımızda hep Türkiye var dedik. Cumhurun özlemleriyle bezendik. Cumhuriyetin kuruluş felsefesiyle adımlarımızı hızlandırdık. Türkiye düşmanlarına direndik, dev gibi bir irade ile birlik beraberlik şuurunu inşa ettik. Türkiye cumhuriyetinin geleceği için sorumluluk üstlendik, pazarlıksız bir ittifak kurduk.Cumhur İttifakı Türk milletinin tercihidir. Cumhur İttifakı milli mücadelenin emanetçisidir” diye konuştu.

BAHÇELİDE'DEN CHP'YE ; “SANKİ İRADELERİ ÇALINMIŞ”

Cumhur İttifakı’nın belediye başkan adayları için Manisalılardan destek isteyen Devlet Bahçeli,

Zillet ittifakı yanlıştadır,gaflettedir, delalettedir. İsimleri 5 harften oluşan 3’lü çete var ya milletin başına püsküllü beladır. Yanlarına bölücü ortakları HDP’yi almışlar karanlığa doğru yolculuğa çıkmışlardır.Türkiye’ye tuzak kuran bu zillettir, Türkiye’yi uçuruma çekmek isteyen bu zillettir. CHP, HDP, İP, SP,ÖDP, zillete bulaşmıştır. PKK bir yanlarında FETÖ diğer yanlarındadır. Aziz Atatürk’ün partisi teröristlerle işbirliği yapıyor. Kılıçdaroğlu’nun kulağına fısıldayıp konuşturuyorlar. Zalimler söylüyor o açıklıyor. Zalimler söylüyor o yapıyor. İş başkasının elinde. Sanki tutsak alınmış, sanki iradesi çalınmış, aklı ve vicdanı sökülüp atılmış. CHP’ye oy veren kardeşlerim zillete müstahak değildir, bu haksızlığa razı değildir. Üstelik İP’e oy veren kardeşlerim HDP ile birlikteliğe zorlanamaz, bu zillete mahkum edilemez. Ezanı ıslıklayan namertlerle CHP’ye ve İP’e oy veren kardeşlerimin ne işi vardır. Bayrağımızı yakıp, İmralı canisinin heykelini dikmekten bahseden bölücülerle CHP ve İP’e oy veren kardeşlerimizin nasıl bir ortak noktası olabilir? HDP’li teröristler Kürdistan diyor. İsimleri 5 harften oluşan 3’lü çeteden çıt çıkmıyor. Zira işlerine öyle geliyor. Kılıçdaroğlu YPG’ye zeytindalı uzatmaktan utanmıyor. Bizim milliyetçiliğimize dil uzatıyor. Milliyetçiliği bilmiyor, çünkü milliyetçi değil. PYD ve PKK’yı vatanlarını savunan örgüt olarak gören birisi nasıl milliyetçi olacak? Ne hakla milliyetçilikten bahsedecek? Kılıçdaroğlu ve kimliksiz ortağı İP bizim milliyetçiliğimizi batının zalim milliyetçiliğiyle karıştırıyor. Bizim milliyetçiliğimizi kendi kabile zihniyetlerine benzetiyorlar” şeklinde konuştu.

ANKETLER NE SÖYLERSE SÖYLESİN ZAFER CUMHUR İTTİFAKI'NIN”

Devlet Bahçeli, milli sanayiyi yükseltmek istediklerini, ancak CHP’nin buna karşı çıktığını söyleyerek, “Kılıçdaroğlu yabancı silah şirketlerinin sözcülüğüne özeniyor. Küresel yağma düzeninin oyununu bozup kendi kaynaklarımızı kullanmak istiyoruz. Fakat Kılıçdaroğlu ve zilletin ortakları bundan rahatsız oluyor. Yazılmış senaryoları ret edip kendi geleceğimizi belirlemek istiyoruz, zillet çözmeyi ve çürütmeyi hedefliyor. Türkiye’yi lider ülke yapmak istiyoruz. Zillet bunun önüne geçmek için kıvranıyor. Zillet ittifakı işbirlikçilerine sesleniyorum. Türk devletinin yeniden lider ülke olmasından ürküyor musunuz? Cumhur ittifakının iradesinden çekiniyor musunuz? Türk milletine ket vuramayacaksınız. Ne kadar çamur atalarsa atsınlar, fitne yaymaya çalışırlarsa çalışsınlar millet gerçekleri görmüştür. Kim ne derse desin anketler ne söylerse söylesin 31 Mart’ta zafer cumhur ittifakınındır. Biz medyaya değil heyecandan dolup taşan meydanlara bakıyoruz. Bizim ilham ve güç kaynağımız Manisalı kardeşlerimin inancıdır. Kirli ve yalan propagandalara inanmayın, sandık önüne geldiğinizde cumhur ittifakına güçlü şekilde evet deyiniz, zillet ittifakını en yakın deliğe süpürüp atınız” dedi.

BAHÇELİ'DEN SANDIĞA GİDİN ÇAĞRISI

Manisalılara sandığa gitmeleri için çağrıda bulunan Devlet Bahçeli,”Kime gönül verirseniz verin. Ama mutlaka namus ve vatan borcu olan oyunuzu kullanmak için sandığa gidin. Hiçbir oy boşa atılmış tercih değildir. Ancak sandığın önüne gidince sizlerden isteğim kararınızı bir kez daha gözden geçirmenizdir.Hiç kimseyi dışlamadık, milletimizin her evladını bağrımıza bastık. Bizim hesabımız zilleti oluşturan partilerledir. İnsanımızı ayırmayız, bölmeyiz. Bölünmede huzur yoktur, gün cumhur ittifakında buluşma günüdür. Çağrımız yükselişe, birlikte yürümeye çağrıdır. Kime oy veren belli değil diyen vatan evladı bir ve birlikte olalım. Türkiye’nin kurtuluş için cumhur ittifakında buluşalım. İlk kez oy verecek evlatlarım birlikte yürüyelim. Ya zulme ya istismara, adaletsizliğe ve alçaklığa göz yumarak zillete tamam diyeceksiniz yada cumhur ittifakıyla kendinize aydınlık bir sayfa açacaksınız. İttifakımızın korkaklara karşı cesurların, ittifakımız talana ve yalana karşı ahlakın ittifakıdır. İttifakımız hainlere eli kanlı teröriste işbirliği yapanlara karşı ittifaktır. CHP ye oy veren kardeşlerim, İP’e oy veren kardeşlerim gelin bu şerefe siz de nail olun. Zillete, hezimete, illete karşı cumhur ittifakı. Yağmacıya, istimrarcıya karşı cumhur ittifakı, Türk ve Türkiye düşmanlarına karşı cumhur ittifakı” diye konuştu.

MESEL AZ KAZANDIM ÇOK YEDİM MESELESİ DEĞİL”

Cumhur İttifakı’nın onurlu bir ittifak olduğunu söyleyen Devlet Bahçeli,”Cumhur ittifakı milli bekayı yaşatma konusunda yeminlidir. Zalimlere boyun eğmeyeceğiz. Küresel boyundurluğa diz çökmeyeceğiz. Mesela az kazandım çok yedim meselesi değildir, aç kaldım tok gezdim meselesi değildir. Bunlar çözülür. Ancak vatan elden giderse bunun dönüşü yoktur. Bunun tamiri mümkün değildir. Bu nedenle beka diyoruz. PKK, PYD’nin Amerika’nın desteği ile ülkemizi ateşe atmaması için, siyasi ve ekonomik ablukaları kırmak için, milli bekamızı yaşatmak için 31 Mart dönümdür” ifadelerini kullandı.

ERGÜN, “ MANİSA BİZİM SEVDAMIZ”

Mitingde konuşan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, Manisalıların hizmetkarı olduklarını ifade etti. Ergün,“Sizlerin güvenini boşa çıkarmamak için çalıştık. Bizim sevdamız 17 ilçesiyle Manisa, bizim sevdamız Türkiye’dir. Cumhur İttifakı altında el ele, omuz omuza seçime giriyoruz. Cumhur İttifakını Manisa’da başarıya ulaşacağız. İçerideki ve dışarıdaki hainlerin kötü emellerini yerle bir eden bu kutlu ittifakın devam etmesini önemsiyoruz ve destekliyoruz. Manisa’yı Cumhur İttifakı’nın zaferi ile taçlandıracağız” dedi.

1 MİLYON 769 BİN LİRALIK YATIRIMLARIN AÇILIŞINI YAPTI

Konuşmaların ardından Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın Büyükşehir Adayı Cengiz Ergün ve cumhur ittifakının 17 ilçe belediye başkan adayı ile birlik beraberlik pozu veren Devlet Bahçeli, belediyenin 1 milyar 234 milyon 769 bin liralık yatırımlarının açılışını yaptı.-Özlem ŞAHİN


YORUM EKLE
YORUMLAR
Md
Md - 1 yıl Önce

ona 17 ilçesiyle manisa karar verir oğlum senin demenlen cumhur ittifakı zafer kazanamaz daha meydanları dahi dolduramadınız o çok güvendiğiniz ak partililer dahi meydanlara gelmedi büyükşehir işçilerini toplayıp getirdiniz meydanlara

SIRADAKİ HABER