banner83

Alosbi'den sosyal izolasyon yatırımı

Aliağa Kimya İhtisas ve Karma Organize Sanayi Bölgesi (ALOSBİ), toplum sağlığına verdiği önemi bir kez daha gözler önüne serdi. ALOSBİ ile bünyesindeki firmalar, Aliağa Devlet Hastanesi girişleri için yapılan sosyal izolasyon yatırımlarına büyük katkı sağladı.

Alosbi'den sosyal izolasyon yatırımı
banner87

Koronavirüs, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de yaşam rutinlerine yeni bir boyut kazandırdı. Sosyal izolasyon ve bu çerçevede yapılması gerekenler giderek hayatın bir parçası haline geldi. Normalleşme sürecine yavaş yavaş giriş yaptığımız bu günlerde hastanelerde koronavirüs ile mücadele kapsamında, sağlık kuruluşlarındaki yoğunluğu azaltmak, hem personelin hem de vatandaşın sağlığını riske atmamak için yeni tedbirler alınmaya başlandı. Hastanelerde alınacak bu önlemlerin başında sosyal izolasyon ve kişisel hijyen kuralları geldi. 

HEP DESTEK, TAM DESTEK”

Bu doğrultuda yeni önlemler için ilk adımı atan Aliağa Devlet Hastanesi, bina girişlerindeki sosyal izalasyon yatırımını tamamladı. Bu doğrultuda çalışanlarla hastalar arasında sözel görüşme esnasında oluşacak riskler için cam bariyer uygulamasına geçildi ve şüpheli hastalar için gerekli izolasyon ortamı oluşturuldu. Koronavirüs salgın dönemi boyunca canları pahasına en ön safta çalışan sağlık personellerine desteğini esirgemeyen ALOSBİ ve bünyesindeki CS Wind Turkey Kule İmalatı A.Ş, Ravago Petro Kimya Üretim A.Ş., Sun Chemical Matbaa Mürekkepleri ve Gereçleri San. Tic. A.Ş. ile Bakır Sülfat Kimya San. ve Tic. A.Ş. firmaları da bu yatırım için elini taşın altına koydu. Sürecin başından beri toplum sağlığına ve milli dayanışmaya önem verecek atılımlarda bulunan ALOSBİ, daha önce sağlık çalışanları için içerisinde filtre sistemi bulunan numune ve sürüntü alma kabini ve koruyucu ekipman desteği vermişti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Merve
Merve - 1 yıl Önce

Farmasi Ücretsiz Üyelik Başvurusunda Bulunup Farmasi Ailesine Sende Katılabilirsin.Farmasi Ücretsiz Üye Ol up %75 varan indirimlerden yararlanabiliyor 275tl değerindeki başlangıç paketlerini 69tl sahip olabiliyorsunuz.Üstelik her yapmış olduğunuz siparişlerde birçok hediyeye sahip olabiliyorsunuz.Her Ay güncellenen 1. ay 2. ay ve 3. ay ürünlerinle beraber 275 teşvik puan ve 500 tl teşvik puanları ile birlikte bir çok ürünüde hediye olarak alabiliyorsunuz.

Hemen Farmasi Ücretsiz Üye Olun Bu Fırsatları Kaçırmayın.Farmasi Üyelik Başvurusunuzu Oluşturduğunuz anda Farmasi Temsilci Arkadaşlarımız Sizlere Destek İçin Dönüş Sağlayacaklar.

http://www.farmasigirisi.net / http://www.farmasibasvur.net

Merve
Merve - 1 yıl Önce

FarmasiGirisi.Net Farmasi Ücretsiz Üyelik, Farmasi Üyelik, Farmasi Üye Ol

Farmasi Ücretsiz Üyelik Başvurusunda Bulunup Farmasi Ailesine Sende Katılabilirsin.Farmasi Ücretsiz Üye Ol up %75 varan indirimlerden yararlanabiliyor 275tl değerindeki başlangıç paketlerini 69tl sahip olabiliyorsunuz.Üstelik her yapmış olduğunuz siparişlerde birçok hediyeye sahip olabiliyorsunuz. http://www.farmasigirisi.net

SIRADAKİ HABER

banner95

banner94