banner83

DOV-SEKİZ EYLÜL'LE PROTOKOL İMZALADI

Özel Sekiz Eylül Hastanesi ile Dov Otel arasında indirim protokolü imzalandı. Protokol çerçevesinde Dov Otel çalışanları, 8 Eylül’den %15 ile % 30 arasında gerçekleşen indirimlerden faydalanacak.

DOV-SEKİZ EYLÜL'LE PROTOKOL İMZALADI
banner87
 Kısa bir süre önce kurulan ve Manisa’nın ilk butik otel olma özelliğini taşıyan Dov Otel ile Özel Sekiz Eylül Hastanesi arasında indirim protokolü imzaladı. Törende Özel Sekiz Eylül Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Murat Efe, Halkla İlişkiler Sorumlusu Hüseyin Kıcıroğlu, Dov Otel sahibi Serdar Demir ve Otel Müdürü Emre Akpınar hazır bulundu. Protokol imza töreninde konuşan Özel Sekiz Eylül Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Murat Efe, Manisa’ya çok güzel bir Kolaybet işletme kazandırıldığını belirterek, “ Böyle güzel bir otelle anlaşma yapmamız bizler için mutluluk verici. Hekimlik hizmetlerinde yüzden 15, laboratuar hizmetlerinden ise yüzde 30 indirimle faydalanacaklar” dedi.

Dov Otel sahiplerinden Serdar Demir ise, Özel Sekiz Eylül Hastanesi Başhekimi Efe’ye teşekkür ederek, “Manisa’mıza gelen insanlarımızı güzel bir ortamda misafir etmek amacıyla bu oteli kurduk. Çalışanlarımızın sağlıkları bizler için çok önemli. Ailemizin sağlığı ne kadar önemliyse çalışanlarımızın sağlığı da o kadar önemli. Sağlık için Özel Sekiz Eylül Hastanesiyle protokol imzalıyoruz” diye konuştu. Demir’in konuşmaları ardından Özel Sekiz Eylül Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Murat Efe ve Dov Otel sahiplerinden Serdar Demir indirim protokolü imzaladılar.

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94