banner83

Öğretmen Evi'nde toplandılar

Sağlık Sen, İl Divan Toplantısı’nı Öğretmen Evi’nde gerçekleştirdi. Toplantıda konuşan Şube Başkanı Yüksel Ülker, “Bu yıl 400 kişi daha Sağlık Sen’li oldu” dedi.

Öğretmen Evi'nde toplandılar
banner87
 Sağlık-Sen, İl Divan Toplantısı’nı, Sağlık-Sen Genel Başkan Yardımcısı Semih Durmuş ve Mustafa Örnek, İl Sağlık Müdür Yardımcısı Ertan Özmen, Sağlık-Sen İl Başkanı Yüksel Ülker, AK Parti Sağlıktan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ali Karan’ın ve ilçe ve iş yeri temsilcilerinin katılımıyla Öğretmen Evi’nde gerçekleştirdi. Toplantıda konuşan Sağlık-Sen İl Başkanı Yüksel Ülker, “Yeni yönetim kurulumuzla ve sizlerle birlikte tam bir yılı geride bıraktık. Sendikal çalışmalarımızı bütün kurumlarda yetkiye ulaştırma amacıyla sürdürdüğümüz bu dönemde, yetkili olmadığımız bir çok kurumda yetkili sendika olmayı başardık. Celal Bayar Üniversitesi’nde 80 olan üye sayımızı son bir yılda %300 artış ile 240’a çıkardık. 3. olağan kongremizde yaptığımız tarihte 2.300 olan üye sayımızı Mayıs Ayı’nda 2.502’ye, Eylül ayı’nda 2.700 üye sayısına çıkartarak, geçen bir yıllık sürede 400 arkadaşımızı Sağlık-Sen ailesine katılmasını sağladık.”dedi.

Ülker, açıklamasını şu sözlerle tamamladı: “Geçmiş bir yıl içerisinde gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla Manisa’da 4. kez yetkili sendika olduk. Yine bir yılda sendikamıza bir araç kazandırdık. Bunları yaparken hiçbir fedakarlıktan kaçınmayarak, gecesini gündüzüne katan ve sendikamızın bugünlere gelmesinde büyük emek sarfeden bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94