SARIGÖL Haberleri

YOLCU OTOBÜSLERİ DENETLENDİ
30 Mart 2017, 15:10 0
YOLCU OTOBÜSLERİ DENETLENDİ
Manisa'nın Sarıgöl ilçesinde yolcu otobüsüne binen sivil polis, sürücü ihlallerini denetledi. 
16 NİSAN'A SAYILI GÜNLER KALA
25 Mart 2017, 17:04 0
16 NİSAN'A SAYILI GÜNLER KALA
AK Parti Sarıgöl İlçe Başkanlığı, 16 Nisan'da yapılacak Anayasa referandumu için ilçenin en ücra mahallelerinde çalışmalara başladı. 
"MHP’YE DE  BAY-BAY"
18 Mart 2017, 08:52 0
"MHP’YE DE BAY-BAY"
AK Parti iktidarının meclisteki parti sayısını ikiye indirmeye çalıştıklarını vurgulayan CHP’li Özgür Özel;"'Ortada iki parti kalacak, diğerleri eritilecek' diyorlar. Bakınız Numan Beye makam, altına araba verildi. Süleyman Soylu’ya da aynısı verildi. Bunların partilerine 'Bay-bay' dediler. Şimdi sıra MHP’ye de bay-bay."diye konuştu.
MOTORLAR YAKILMIŞ HALDE BULUNDU
15 Mart 2017, 16:24 0
MOTORLAR YAKILMIŞ HALDE BULUNDU
Manisa'nın Sarıgöl ilçesinde iki ayrı mahalleden önceki akşam çalınan iki motosiklet, Tırazlar Mahallesi yakınlarındaki bir bağda yakılmış halde bulundu. 
GENÇLİK MERKEZİ YÜKSELİYOR
13 Mart 2017, 08:01 0
GENÇLİK MERKEZİ YÜKSELİYOR
Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Sarıgöllü gençler için hazırlanan Sarıgöl Gençlik Merkezi Projesinin yapımı tüm hızıyla devam ediyor.
Küresel Isınma Ağaçları Da Etkiledi
12 Ekim 2016, 11:11 0
Küresel Isınma Ağaçları Da Etkiledi
Sarıgöl'ün Ayan Mahallesi'nde çiftçilikle uğraşan 66 yaşındaki İsmail Akın’ın evinin bahçesindeki erik ağacı bu yıl ikinci kez çiçek açarak görenleri adeta şaşkına çevirdi. Bahçesindeki 6 yıllık erik ağacının bu sene ikinci kez çiçek açmasının herkesi şaşırttığını belirten İsmail Akın, "Bu mevsimde eriklerin üzerinde yapraklar var. Buna rağmen ikinci kez çiçek açmaya başlaması beni de endişelendirdi. Bakalım ikinci erikleri verecek mi?" diyerek sabırsızlıkla sonucu beklediğini anlattı.
FAY HATTI'NIN GEÇTİĞİ ALANLARA YENİ DÜZENLEME
29 Eylül 2016, 10:33 0
FAY HATTI'NIN GEÇTİĞİ ALANLARA YENİ DÜZENLEME
Mansia'nın Sarıgöl ilçesinde fay hattı üzerinde bulunan ev ve işyerleri olası büyük bir depremde yaşanabilecek can ve mal kaybını en aza indirebilmek için yıkılacak.
SARIGÖL’DEKİ OKULLARA OTURMA GRUBU
28 Eylül 2016, 09:50 0
SARIGÖL’DEKİ OKULLARA OTURMA GRUBU
Okullarda eğitime destek çalışmaları kapsamında okulların fiziki ortamlarının iyileştirilmesi ve çevre düzenlemeleri ihtiyaçlarına cevap veren Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Sarıgöl Belediyesi, Sarıgöl’de kamusal alanlarda kullanılması için oturma grupları hazırlattı.