SİYASET Haberleri

CHP'Lİ ÖZEL: "'EVET' ÇIKARSA KUTUPLAŞMA DEVAM EDER"
03 Nisan 2017, 19:08 0
CHP'Lİ ÖZEL: "'EVET' ÇIKARSA KUTUPLAŞMA DEVAM EDER"
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Özgür Özel, "Bugün bir bahçıvanın torunu olarak ana muhalefet partisinin başkanvekiliyim, ülkenin cumhurbaşkanı bir kayıkçının torunu, bir işçinin evladı. Bunların hepsini Cumhuriyete, fırsat eşitliğine ve Meclisin ortaya koyduğu parlamenter sisteme borçluyuz" dedi. ​
'FETÖ'NÜN UYDUSU CHP'
03 Nisan 2017, 13:59 0
'FETÖ'NÜN UYDUSU CHP'
3146 x 2711 MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ (MHP) GRUP BAŞKANVEKİLİ ERKAN AKÇAY, "CUMHURİYET HALK PARTİSİ; FETÖ, HDP VE PKK SAFINDA HİZALANDIĞINI GİZLEMEK İÇİN MHP'YE HIRÇINLIK YAPMAKTADIR. CUMHURİYET HALK PARTİSİ FETÖ'NÜN UYDUSU OLMUŞTUR" DEDİ. (AYKUT YENİÇAĞ/MANİSA-İHA) Fotoğraf IPT 1953 x 1272 MHP GRUP BAŞKANVEKİLİ ERKAN AKÇAY, MHP MANİSA İL BAŞKANI ERKAN ÖZTÜRK VE PARTİLİLERLE BİRLİKTE BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ. (AYKUT YENİÇAĞ/MANİSA-İHA) Fotoğraf IPT IHAAW140007-SIY/03-04-2017 - MHP'li Akçay'dan CHP'li Özel'e sert cevap - MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay: - "Cumhuriyet Halk Partisi; FETÖ, HDP ve PKK safında hizalandığını gizlemek için MHP'ye hırçınlık yapmaktadır" - "Cumhuriyet Halk Partisi'nde nedense çok ilginç bir Barzani'yi koruma içgüdüsü var"
CHP'Lİ ÖZEL'DEN MHP LİDERİNE SERT ELEŞTİRİLER
02 Nisan 2017, 13:54 0
CHP'Lİ ÖZEL'DEN MHP LİDERİNE SERT ELEŞTİRİLER
CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi sert bir dille eleştirerek, “Bugün Sayın Devlet Bahçeli'nin tavrı ve Barzani'nin desteği gerçekten şaşırtıcıdır. Barzani, Devlet Bahçeli'nin 'evet' arkadaşıdır. Sayın Bahçeli, bunlar gelip sizin 'evet'inize destek veriyor ya, oradaki referanduma ne diyorsunuz? Oradaki referanduma da karşı jest olarak siz de mi 'evet' diyeceksiniz” dedi. 
AK PARTİ SAHA ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ
02 Nisan 2017, 12:46 0
AK PARTİ SAHA ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ
AK Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen ve Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Akpınar Mahallesinde düzenlenen kahvaltı programında vatandaşlarla bir araya gelerek, 16 Nisan halk oylaması ile ilgili vatandaşları bilgilendirdi. 
YUNUSEMRE'DEN KIRSALA HİZMET SÜRÜYOR
02 Nisan 2017, 10:56 0
YUNUSEMRE'DEN KIRSALA HİZMET SÜRÜYOR
Kırsal mahallelerde vatandaşların taleplerine kayıtsız kalmayan Yunusemre Belediyesi, Seyitli Mahallesi Düğün Salonunu tamamlayarak hizmete açtı. Açılışta konuşan Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, “Bu mekanda inşallah pek çok gencimizin izdivacına vesile oluruz” dedi. 
BAŞKAN ÇELİK'TEN REFERANDUM ZİYARETLERİ
02 Nisan 2017, 09:17 0
BAŞKAN ÇELİK'TEN REFERANDUM ZİYARETLERİ
Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik Peker Mahallesi esnaflarının düzenlediği kahvaltı programında, esnaflara Anayasa değişikliğini anlattı.
Bakan Zeybekci’den büyüme rakamları açıklaması
01 Nisan 2017, 22:09 0
Bakan Zeybekci’den büyüme rakamları açıklaması
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, ekonomi gündemine dair değerlendirmelerde bulundu. Dün açıklanan büyüme oranlarının açıklanmasına ilişkin konuşan Zeybekci, “Cumhuriyet tarihinin en büyük rakamlarını yakaladık” dedi. 
AK PARTİLİ BAYBATUR REFERANDUM ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR
01 Nisan 2017, 19:37 0
AK PARTİLİ BAYBATUR REFERANDUM ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR
Yeni hükümet sistemiyle Türkiye'nin hızlı karar alan, hızlı icraat ve reform yapan etkin bir yönetim modeline kavuşacağını belirten AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, "Cumhurbaşkanı temel haklarla ilgili kararname çıkaramaz" dedi.
“KILIÇDAROĞLU SÜREKLİ YALAN SÖYLÜYOR”
31 Mart 2017, 10:09 0
“KILIÇDAROĞLU SÜREKLİ YALAN SÖYLÜYOR”
MHP Grup Başkan Vekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi, yeni anayasa değişikliğini anlatmak üzere; Nurgül Yılmaz’ın hazırlayıp sunduğu Mercek Altı programının konuğu oldu. Erkan Akçay program sırasında CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun referandum sürecinde takındığı tavrı eleştirdi. Milletvekili seçilme yaşının 18’e indirilmesi, milletvekillerinin emekliliği, milletvekili sayısının 600 olarak düzenlenmesinin de konuşulduğu programda; Erkan Akçay’ın hedefinde Kemal Kılıçdaroğlu vardı. Akçay Program sırasında, “Sayın Kılıçdaroğlu sürekli yalan söylüyor” iddiasını yineledi.
BAKAN AĞBAL'DAN REFORM SÖZÜ
30 Mart 2017, 22:17 0
BAKAN AĞBAL'DAN REFORM SÖZÜ
Maliye Bakanı Naci Ağbal, “KDV ile ilgili kendimize 3 aylık çalışma süresi verdik oranlar indirim talepleri ne varsa hepsini önümüze alıp sistemi gözden geçireceğiz. KDV’de reform yapacağız” dedi.