SİYASET Haberleri

BAŞKAN ÇELİK REFERANDUM MESAİSİNDE
09 Nisan 2017, 11:31 0
BAŞKAN ÇELİK REFERANDUM MESAİSİNDE
 Her gün farklı bir mahalleye ziyaretler gerçekleştirip Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini anlatan Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, bu kapsamda Selimşahlar, Karaağaçlı ve Sancaklı İğdecik mahallelerinde vatandaşlarla buluştu. 
"MİLLET NE EMREDİYORSA DEVLET ONU YAPACAK”
08 Nisan 2017, 11:09 0
"MİLLET NE EMREDİYORSA DEVLET ONU YAPACAK”
AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur yeni sistemde hiç bir gücün, milletin seçtiği iktidara operasyon yapabilme kudretine sahip olmadığına vurgu yaptı. Baybatur, “Millet ne emrediyorsa devlet onu yapacak” dedi.
BAŞKAN MERSİNLİ'DEN ÖNEMLİ İDDİA
07 Nisan 2017, 18:59 0
BAŞKAN MERSİNLİ'DEN ÖNEMLİ İDDİA
AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli, anayasa değişikliğiyle ilgili kararsız seçmenlerin akıllarındaki sorularını yanıtladıklarını belirterek, "Hayır'ı savunanların, söylem ve propagandalarının içinin boş olduğu anlaşıldıkça, 'evet' oylarının gerekliliği anlatıldıkça, yani gerçek ortaya çıktıkça kararsız kesim 'evet'e doğru yönelmeye başladı" dedi. 
BAKAN ZEYBEKCİ GENÇLERLE BULUŞTU
06 Nisan 2017, 22:48 0
BAKAN ZEYBEKCİ GENÇLERLE BULUŞTU
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, ‘Gençler soruyor, Bakan Zeybekci cevaplıyor’ programında gençlerin sorularını yanıtladı. Gençlere seslenen Zeybekci, "Türkiye 2016 yılında 8 milyon turist kaybetti, ancak 2017 yılında, 2015 yılındaki turist sayısını yakalayacağımıza inanıyorum, belki de üzerine çıkacak" dedi.
53 TL'YE AİLE BOYU SAĞLIK HİZMETİ
06 Nisan 2017, 19:12 0
53 TL'YE AİLE BOYU SAĞLIK HİZMETİ
Türkiye’de iş ve işçi sağlığıyla ilgili önemli uygulamaların hayata geçirildiğini kaydeden AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, "Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yürütülen gayretli çalışmalar sonucunda 53 TL prim ödeyerek genel sağlık sigortasından yararlanacak olan vatandaşlarımız, sadece kendisinin değil aynı zamanda eşi, çocukları ve ana babasının da sağlık hizmetinden faydalanması sağlanacak" dedi. 
BAKAN SOYLU ŞEHİDİ ANLATIRKEN GÖZYAŞLARINI TUTAMADI
04 Nisan 2017, 20:51 0
BAKAN SOYLU ŞEHİDİ ANLATIRKEN GÖZYAŞLARINI TUTAMADI
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, geçen ay şehit düşen bir polis ile ilgili anekdot paylaşırken gözyaşlarını tutamayarak, “Onlara bizim borcumuz var. O borcun her miktarını onlara ödeyeceğiz. Dünya da şahit olsun Cenabı Allah da şahit olsun” dedi. 
BAKAN SOYLU'DAN KILIÇDAROĞLU HAKKINDA SERT KONUŞTU
04 Nisan 2017, 19:51 0
BAKAN SOYLU'DAN KILIÇDAROĞLU HAKKINDA SERT KONUŞTU
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu defalarca çağırdığına işaret ederek, "Bu nasıl genel başkan oldu Kılıçdaroğlu kasetle. Kasedi kim yaptı peki? Bunu herkes biliyor, FETÖ yaptı. 'Gel Kılıçdaroğlu gösterelim' dedim. 'Bak bu tezgah nasıl kuruldu, gel gösterelim' tıs yok. işi iftira atmak, çamur atmak" dedi.
BEKİR BOZDAĞ'DAN GÜNDEMİ SARSACAK İDDİA!
03 Nisan 2017, 21:21 0
BEKİR BOZDAĞ'DAN GÜNDEMİ SARSACAK İDDİA!
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, FETÖ'nün kilit ismi Adil Öksüz'ün çok şey bildiği için FETÖ tarafından infaz edilmiş olabileceğini söyledi. 
CHP'Lİ ÖZEL: "'EVET' ÇIKARSA KUTUPLAŞMA DEVAM EDER"
03 Nisan 2017, 19:08 0
CHP'Lİ ÖZEL: "'EVET' ÇIKARSA KUTUPLAŞMA DEVAM EDER"
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Özgür Özel, "Bugün bir bahçıvanın torunu olarak ana muhalefet partisinin başkanvekiliyim, ülkenin cumhurbaşkanı bir kayıkçının torunu, bir işçinin evladı. Bunların hepsini Cumhuriyete, fırsat eşitliğine ve Meclisin ortaya koyduğu parlamenter sisteme borçluyuz" dedi. ​
'FETÖ'NÜN UYDUSU CHP'
03 Nisan 2017, 13:59 0
'FETÖ'NÜN UYDUSU CHP'
3146 x 2711 MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ (MHP) GRUP BAŞKANVEKİLİ ERKAN AKÇAY, "CUMHURİYET HALK PARTİSİ; FETÖ, HDP VE PKK SAFINDA HİZALANDIĞINI GİZLEMEK İÇİN MHP'YE HIRÇINLIK YAPMAKTADIR. CUMHURİYET HALK PARTİSİ FETÖ'NÜN UYDUSU OLMUŞTUR" DEDİ. (AYKUT YENİÇAĞ/MANİSA-İHA) Fotoğraf IPT 1953 x 1272 MHP GRUP BAŞKANVEKİLİ ERKAN AKÇAY, MHP MANİSA İL BAŞKANI ERKAN ÖZTÜRK VE PARTİLİLERLE BİRLİKTE BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ. (AYKUT YENİÇAĞ/MANİSA-İHA) Fotoğraf IPT IHAAW140007-SIY/03-04-2017 - MHP'li Akçay'dan CHP'li Özel'e sert cevap - MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay: - "Cumhuriyet Halk Partisi; FETÖ, HDP ve PKK safında hizalandığını gizlemek için MHP'ye hırçınlık yapmaktadır" - "Cumhuriyet Halk Partisi'nde nedense çok ilginç bir Barzani'yi koruma içgüdüsü var"