SİYASET Haberleri

MANİSALI AK KADINLARDAN HALEP İÇİN KAMPANYA
29 Aralık 2016, 22:21 0
MANİSALI AK KADINLARDAN HALEP İÇİN KAMPANYA
"Halep için kardeşlik zamanı" adı altında yapılan yardım kampanyasına AK Parti Manisa İl Kadın Kolları Başkanlığı'ndan nakdi destek geldi. İl Başkanı Rukiye Yaver ve ekibi  Kızılay'ın banka hesabına "AK Kadın Halep" notuyla yardım bağışında bulundular.
CHP’Lİ ÖZEL, BAŞBAKAN YARDIMCISINA MEYDAN OKUDU
29 Aralık 2016, 15:29 0
CHP’Lİ ÖZEL, BAŞBAKAN YARDIMCISINA MEYDAN OKUDU
Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanvekili Özgür Özel, Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'a çağrıda bulunarak, “Gel karşıma çık, istediğini kanalda, istediğin moderatörle eşit süreyle çıkalım anlatalım.” dedi.
MERSİNLİ COŞKUSU SALONA SIĞMADI
29 Aralık 2016, 12:13 0
MERSİNLİ COŞKUSU SALONA SIĞMADI
Mazbatasını alarak Manisa'ya gelen AK Parti İl Başkanı Berk Mersinli, İl binasında basın toplantısı düzenledi.
MANİSA'NIN YENİ İL BAŞKANI
28 Aralık 2016, 17:31 0
MANİSA'NIN YENİ İL BAŞKANI
MKYK kararıyla görevden alınan AK Parti Manisa İl Başkanı Zülfikar Gürcan'ın ardından boşalan koltuğa kimin getirileceği merak konusu olmuştu. Bu durum Genel Merkez'in mülakat çalışmasıyla netlik kazandı. AK Parti’nin Manisa İl Başkanı Berk Mersinli oldu
ÇOCUKLARININ YÜZÜNE BAKAMAYACAKLAR
28 Aralık 2016, 16:13 0
ÇOCUKLARININ YÜZÜNE BAKAMAYACAKLAR
CHP Manisa Milletvekili Dr. Tur Yıldız Biçer;“AKP listesinde anayasa değişikliği görüşmelerinde görüşü alınabilecek anayasa uzmanına yer yok.” diyerek, Anayasa Komisyonu’nda uygulanan sistemi ve yöntemi ağır bir dille eleştirdi. Biçer bugün Anayasa’ya oy verenlerin yarın çocuklarının yüzüne bakamayacaklarını ifade ederek mücadeleye devam edeceklerini de sözlerine ekledi.
AK PARTİ'DEN 4 İSİM ANKARA YOLCUSU
27 Aralık 2016, 20:12 0
AK PARTİ'DEN 4 İSİM ANKARA YOLCUSU
AK Parti'de heyecanlı bekleyiş sona eriyor. Dün akşam saatlerinde gelen bir haberle Berk Mersinli, Mehmet Emin Çipiloğlu, Zafer İkinci ve Engin Yüksel mülakat için Ankara'ya gittiler.
‘KIRGINLIĞIMIZ, KÜSKÜNLÜĞÜMÜZ OLAMAZ’
27 Aralık 2016, 08:53 0
‘KIRGINLIĞIMIZ, KÜSKÜNLÜĞÜMÜZ OLAMAZ’
Geçtiğimiz günlerde Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) kararıyla Görevine son verilen AK Parti Manisa İl Başkanı Gürcan'dan ilk açıklama geldi. Gürcan; "AK Parti İl Başkanlığını yapmak büyük bir şereftir. Karardan dolayı hiçbir kırgınlığımız, zerre kadar küskünlüğümüz olamaz"dedi.
CHP'LİLERDEN ZEHİR ZEMBEREK SİTEM
24 Aralık 2016, 11:21 1
CHP'LİLERDEN ZEHİR ZEMBEREK SİTEM
Geçmiş dönemlerde CHP Selendi İlçe Kadın Kolları Başkanlığı görevini yürüten ve ardından partisinin ilçe yönetiminde yer alan Birgül Dilik, sosyal medya hesabından gündeme bomba etkisi yaratacak açıklamalarda bulundu. Dilik  geçtiğimiz haftalarda yönetimden de istifa etmiş sadece Cumhuriyet Halk Partisi üyesi olarak çalışmaları yürüteceğini duyurmuştu. Dilik’in paylaşımının altına destekleyici yorumlar da yapılırken, dikkat çeken bir isim de CHP Manisa eski Merkez İlçe Başkanı Engin Uzun oldu.
CHP, GÜÇLÜ DÖNEMİNE DÖNÜYOR
19 Aralık 2016, 08:01 0
CHP, GÜÇLÜ DÖNEMİNE DÖNÜYOR
CHP’nin en güçlü olduğu dönemlerde kurulan İşçi Bürolarının benzeri olan Emek Büroları illerdeki yapılanmasını sürdürüyor. Manisa’da oluşturulan Emek Bürosunda açıklamalarda bulunan CHP Emek Büroları MYK Üyesi Doç. Dr. Ali Petek: “Emek Büroları, CHP’nin bir şekilde uzak kaldığı emekçi kesimle özel bir şekilde organik bağın kurulması için kurulmuştur” dedi.
MHP MANİSA'DAN ÇEVİK KUVVETE ZİYARET
14 Aralık 2016, 16:31 0
MHP MANİSA'DAN ÇEVİK KUVVETE ZİYARET
Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Manisa İl Başkanlığı ve MHP Yunusemre İlçe Başkanlığı tarafından, İstanbul'daki patlamadaki olayla ilgili olarak Manisa Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Çevik Kuvvet polislerine başsağlığı ziyareti gerçekleştirildi. MHP Manisa teşkilatı polisimizin yanındayız mesajı verdi.