SİYASET Haberleri

MİLLETVEKİLİ AKKAL'DAN BAŞKAN ERGÜN'E ZİYARET
21 Ekim 2019, 17:59 0
MİLLETVEKİLİ AKKAL'DAN BAŞKAN ERGÜN'E ZİYARET
AK Parti Manisa Milletvekili Tamer Akkal, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü makamında ziyaret etti.
Arınç’tan Önemli Mesajlar
22 Eylül 2019, 15:47 0
Arınç’tan Önemli Mesajlar
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’nin ‘baba dostlarıyla vefa’ buluşmasında konuşma yapan Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu üyesi ve 22. Dönem TBMM Başkanı Bülent Arınç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın partisinin genel başkanı olarak kalmasının çok önemli olduğunu belirterek, şu açıklamalarda bulundu; “Bu yeni Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi gelirken, “Cumhurbaşkanı aynı zamanda partisiyle de ilişkisini devam ettirmeli” dediği zaman Sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan, o zaman bize biraz garip gelmişti. Ama o siyasi tarihi çok iyi incelemiş. Dedi ki Özal’ın da Demirel’in de Cumhurbaşkanı olduktan sonra partileri zaafa uğradı. Aynı zamanda cumhurbaşkanı aynı zamanda partiyle ilişkisi devam etmeli ki o parti de gücünü koruyabilsin. Bu tarihi bir gerçek olarak önümüzde.”
Bakan Pakdemirli Manisa’da Duygusal Anlar Yaşadı  
22 Eylül 2019, 15:33 0
Bakan Pakdemirli Manisa’da Duygusal Anlar Yaşadı  
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Manisa’da babası merhum Ekrem Pakdemirli adına düzenlenen ‘Baba Dostlarıyla Vefa Buluşması’na katıldı. Babası Pakdemirli döneminde siyaset yapmış pek çok isim ve Merhum Pakdemirli’nin yakın arkadaşları ile bir araya gelen Bakan Pakdemirli duygusal anlar yaşadı. Babası gibi çok sevilen ve çok çalışkan bir siyasetçi olacağını belirten Pakdemirli, bakanlık görevine geldiği günden beri hayal ettiği bir projeyi 11 Kasım 2019 tarihinde 81 ilde eş zamanlı olarak gerçekleştireceklerini Manisa’dan duyurdu.
VALİ DENİZ, ERDİNÇ ŞİRKETLER GRUBUNU ZİYARET ETTİ
29 Ağustos 2019, 15:02 0
VALİ DENİZ, ERDİNÇ ŞİRKETLER GRUBUNU ZİYARET ETTİ
Manisa Valisi Ahmet Deniz, Erdinç Şirketler Grubu kurucusu ve aynı zamanda ETV-Manisa'da Denge Gazetesi İmtiyaz Sahibi Erdinç Yumrukaya’yı ziyaret etti.
YENİ PARTİLER, HALK İÇİN BİR UMUT
28 Ağustos 2019, 16:08 1
YENİ PARTİLER, HALK İÇİN BİR UMUT
Ülke olarak son zamanlarda çok çabuk bağlanıyor, çok zor ayrılmalar yaşıyoruz. Bunlar takım, tarikat, parti, cemaat, dernek vb arttırabiliriz. Ama unuttuğumuz ve başaramadığımız bir şey var. Bağlı bulunduğumuz ortamdan çıkarken illa kavga ya da küserek ayrılıyoruz. 
BAŞKAN BİLGİN MÜJDEYİ VERDİ; SARUHANLI'DA İKİ MAHALLE BU KIŞ DOĞALGAZLA ISINACA
22 Ağustos 2019, 15:20 0
BAŞKAN BİLGİN MÜJDEYİ VERDİ; SARUHANLI'DA İKİ MAHALLE BU KIŞ DOĞALGAZLA ISINACA
Saruhanlı Belediye Başkanı Zeki Bilgin, ilçede yıllardır hayali kurulan doğalgaz çalışmalarında sona gelindiğini ifade ederek, Cumhuriyet ve Cengiz Topel mahallesinde 1 buçuk ay sonra doğalgaz kullanımına başlanacağını müjdeledi.
AK PARTİ SARUHANLI İLÇE BAŞKANI GÖKMEN, 150 KİŞİLİK İSTİFAYI YALANLADI;  “İSTİFA SAYISI 15’İ GEÇMEMEKTE”
20 Ağustos 2019, 16:28 0
AK PARTİ SARUHANLI İLÇE BAŞKANI GÖKMEN, 150 KİŞİLİK İSTİFAYI YALANLADI; “İSTİFA SAYISI 15’İ GEÇMEMEKTE”
AK Parti Saruhanlı İlçe Başkanı Ahmet Gökmen, ulusal ve yerel basında ‘AK Parti’den 150 kişi istifa etti’ başlıklı haberlere ilişkin açıklamada bulundu.
AK PARTİ'DE TOPLU İSTİFA
20 Ağustos 2019, 11:22 2
AK PARTİ'DE TOPLU İSTİFA
Manisa’nın Saruhanlı ilçesinde AK Parti örgütünde toplu istifa yaşandı. 
MANİSA BAROSU DA SARAYA GİTMEYECEK
19 Ağustos 2019, 11:47 0
MANİSA BAROSU DA SARAYA GİTMEYECEK
Manisa Barosu, Yargıtay Başkanlığı'nın Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde 2 Eylül’de gerçekleştirilecek adli yıl açılış töreni için gönderdiği daveti reddetti.
Başkan Selçuk hizmetlere destek için Ankara'da
02 Ağustos 2019, 13:02 0
Başkan Selçuk hizmetlere destek için Ankara'da
İlçede yapılması planlanan hizmetler için beraberindeki heyetle Ankara'da temaslarda bulunan Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk Ankara temaslarının olumlu geçtiğini açıkladı.