SİYASET Haberleri

İYİ PARTİ SADECE SİYASİ PARTİ DEĞİLDİR
06 Şubat 2018, 09:56 0
İYİ PARTİ SADECE SİYASİ PARTİ DEĞİLDİR
İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Avukat Filiz Tuğçe Ayrancı, “İYİ Parti sadece siyasi parti değil, halkın tamamını kucaklayan bir oluşumdur” dedi.
CHP PARTİ MECLİSİ'NDE MANİSA YOK!
06 Şubat 2018, 09:47 0
CHP PARTİ MECLİSİ'NDE MANİSA YOK!
CHP'de Parti Meclisi'ne (PM) giren isimler belli oldu. Kemal Kılıçdaroğlu'nun listesinden en az 9 isim PM'de kendine yer bulamazken, en yüksek oy Haluk Koç'a çıktı. Manisa’dan aday olan isimler ise ilk 50’ye girebilecekleri oy oranına yaklaşamadı. Önümüzdeki dönemde Manisa CHP’yi PM’de doğal üye olan Özgür Özel temsil edecek.
MANİSA’DA ÖĞRENCİLER FİŞLENİYOR MU?
09 Ocak 2018, 11:23 0
MANİSA’DA ÖĞRENCİLER FİŞLENİYOR MU?
Manisa’da, yapılan anketlerle öğrencilerin fişlendiği iddialarına ilişkin haberlerin basında yer aldığını belirten CHP Manisa Milletvekili Mazlum Nurlu, konuyu TBMM gündemine taşıdı. CHP’li Nurlu, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz’a soru önergesi vererek anketin amacını ve öğrencilerin ankete katılmaya zorlandıkları iddialarını sordu.
CHP HAFTASONU SEÇİM HEYECANI YAŞADI
01 Ocak 2018, 13:10 0
CHP HAFTASONU SEÇİM HEYECANI YAŞADI
Cumhuriyet Halk Partisi, Manisa’da seçim heyecanıyla dolu bir haftasonu geçirdi. Partililer, cumartesi günü hem İl Gençlik Kolları Başkanını hem de Yunusemre ilçe Kadın Kolları Başkanını belirledi.
CHP’Lİ BALABAN MAZBATAYI ALDI
29 Aralık 2017, 10:14 0
CHP’Lİ BALABAN MAZBATAYI ALDI
CHP Manisa 36’ıncı İl Olağan Kongresi’nde İl Başkanlığı’na seçilen Semih Balaban, mazbatasını aldı. Cumhuriyet Halk Partisi için, Türkiye için, Manisa için birlikte güzel işler yapacaklarını söyleyen Balaban, bugün saat 14.00’da gerçekleştirilecek devir teslim törenine tüm partilileri ve üyeleri davet etti.
İYİ PARTİ'DE 'ATAMA' HAREKETLİLİĞİ
29 Aralık 2017, 09:48 0
İYİ PARTİ'DE 'ATAMA' HAREKETLİLİĞİ
İYİ Parti Turgutlu Kurucu İlçe Başkanlığı’na Turgutlulu Avukat Nilay Yaşır, İYİ Parti Salihli İlçe Başkanlığına ise Mesut KIZILTUĞ atandı.
ÖZGÜR ÖZEL HER YIL BİR BAŞKA
28 Aralık 2017, 17:06 0
ÖZGÜR ÖZEL HER YIL BİR BAŞKA
Geçtiğimiz yıllarda üst üste 'yılın siyasetçisi' ödüllerini alarak adeta seriye bağlayan CHP Grup Başkanvekili Manisa Milletvekili Özgür Özel,2017’de de adından söz ettirmeyi başardı. CHP’li Özel bu yıl da 'yılın siyasetçisi' seçildi.
AK PARTİ’DE YAVAŞ DÖNEMİ
27 Aralık 2017, 09:51 0
AK PARTİ’DE YAVAŞ DÖNEMİ
AK Parti Manisa İl Kadın Kolları’nda yeni dönem resmen başladı. AK Parti Kadın Kolları Genel Merkez tarafından AK Parti Manisa İl Başkanlığına atanan Aynil Yavaş, görevi eski başkan Rukiye Yaver’den teslim aldı.
HALİL TOKUL  GÖREVE YENİDEN TALİP
20 Aralık 2017, 11:56 0
HALİL TOKUL GÖREVE YENİDEN TALİP
CHP Manisa İl Başkanı Halil Tokul,24 Aralık’ta gerçekleşecek olan il kongresi öncesi,başkanlığa yeniden aday olduğunu açıkladı.Kısa bir süre önce adaylığını açıklayan Semih Balaban’dan sonra, dün parti binası önünde basın açıklaması gerçekleştirilen Tokul, birlik beraberlik mesajı verdi.
UZUN ADAY OLAMAYACAK
16 Aralık 2017, 09:37 0
UZUN ADAY OLAMAYACAK
Sosyal medyada yaptığı paylaşım nedeniyle bir partiliyi darp ettiği iddiasıyla Parti İçi Disiplin Kuruluna sevk edilen Engin Uzun’un cezası belli oldu.