banner83

ALİ UÇAK, MHP İLÇE BAŞKANI OLDU  

Geçtiğimiz ay MHP Alaşehir İlçe Başkanı Ali Apan'ın ölüm haberi MHP'de üzüntüyle karşılanmıştı. Apan'ın vefatının ardından MHP Alaşehir İlçe Başkanlığı'na yeni isim getirildi. Alaşehir'de önceki dönem belediye başkanlığı görevini yürüten Ali Uçak'ın MHP Alaşehir İlçe Başkanı olması kararlaştırıldı. MHP Alaşehir İlçe Başkanı Ali Uçak, MASKİ Genel Müdürü Şehnaz Başaran'ı makamında ziyaret etti.

ALİ UÇAK, MHP İLÇE BAŞKANI OLDU  
banner87
Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Şehnaz Başaran’ı eski Alaşehir Belediyesi ve MHP Alaşehir İlçe Başkanı Ali Uçak ziyaret etti. Ziyaretinde Uçak’a, Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Bilgehan Noyan, Alaşehir Belediyesi Meclis Üyesi Yılmaz Caşka ve Alaşehir Genç Girişimciler Derneği Başkanı Şevki Köseoğlu eşlik etti. Uçak, Genel Müdür Başaran’a yeni görevinde başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Belediye Başkanlığı döneminde Genel Müdür Başaran ile sürekli istişare içerisinde olduklarını ifade eden Uçak, MASKİ’nin Alaşehir’e önemli yatırımlar yaptığını belirtti. Genel Müdür Başaran da Uçak ve beraberindekilere nazik ziyaretleri nedeniyle teşekkür ederek, “Ben de Ali Uçak’a yeni görevinde başarılar diliyorum.Alaşehir ilçemizde olduğu gibi il geneline daha kaliteli ve hızlı hizmet götürmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün önderliğinde hayata geçirdiğimiz yatırım ve hizmetlerin hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.
YORUM EKLE
YORUMLAR
Turan
Turan - 2 yıl Önce

Bi doyuramadınız şu Ali'yi be

HÜSEYİN ERYAVAŞ
HÜSEYİN ERYAVAŞ - 2 yıl Önce

bunlar hala doymak bilmiyor 1994 lerde %20/25 ile geldikleri belediyeleri kaybedince tekrar eskiye dönülecek yeni yollar inşa etmenin derdindeler. Ama Ankara uyandı, İstanbul uyandı. Bölge bölge , şehir şehir Türkiye uyanıyor.. Yolları buraya kadardı, bitti.

Ümmet
Ümmet - 1 yıl Önce

doyuramadın şu aliyi cengiz ya.. alaşehir'e bıraktığı borçları ödesin önce.

Güzin Ersöz
Güzin Ersöz - 1 yıl Önce

Gökhan Karaçoban'dan tapuyu alıp Ahmet Öküzcüoğlu'na vermekten başka siyaseten bir başarısı olmayan siyasi yönden bitik ve başarısız durumdaki bir Ali Uçak'a koca yarım asırlık MHP'nin Alaşehir teşkilatını teslim etmek Alaşehir'de MHP'nin intiharı olur Siyasette birazcık şerefi olan herhangi bir kimse Alaşehir gibi üç hilalin kalesi olan bir belediyeyi kaybettikten sonra insan içine çıkmaz Keşke MHP'nin kalesi Alaşehir'i sola kaptırmış biri olarak hiç değilse daha fazla göze batmadan siyaseti bırakabilseydiniz...

esrarengiz olaylar
esrarengiz olaylar - 1 yıl Önce

maskiye gittiği gün şehzadeler belediyesini de ziyaret etmişti

İsmail Kuytak
İsmail Kuytak - 1 yıl Önce

normal şartlarda kılıçdaroğlunun yalnız bile gezemeyeceği alaşehir sokaklarında vatandaş cumhur ittifakına sırt çevirdi ali uçak devletin gücünü ispat etse nolcek hükümet bilmiyor alaşehirlilerin tokatçı ali uçaktan neler çektiğini millet oyun parayla satın alınamayacağını gösterdi oyunu namusu kabul edip namusunu satmayacağını ispatladı kuvayımilliye ruhlu alaşehirliler zaten atık su arıtma tesisi inşaatı devam ediyor ben büyükşehirin yatırımlarında bir kesilme görmedim eğer cumhur ittifakı hala bu kafadaysa cengiz ergün muslukları kapatacak diyorlarsa bunu bekliyorlarsa çok beklerler artık cumhur ittifakı bileşenleri alaşehirin üzerine bir soğuk su içsinler zira siyaset tehdit ve şantaj yaparak değil gönüllere girerek yapılır

CcC Ebru Ülkü CcC
CcC Ebru Ülkü CcC - 1 yıl Önce

Yarim kalmayacak sonuna kadar sizinleyiz.Yeterki gönüller bir olsun ve sağlık olsun.akpartinin ve mhpnin yaptığı hataların bedelini siz ödediniz hak etmediğiniz şekilde Bu sefer basaramadik inşAllah bir dahaki sefere.hizmet adamı koca yürekli başkanım Allaha emanet ol.KURT KIŞI GEÇİRİR AMA YEDİĞİ AYAZI UNUTMAZ bazı lobi ve yandaşları senin gözünü görüp ve devletin gücünü Alaşehir halkına ıspat ettiğin için korktular 40 yıl adalet doğru yol partisi hüküm sürdü mhp 20 yıl sürdü bu gören gruplar körkup olmayacak seneryolar oyunu oynadılar ve gerçekleştirdiler önünüzü kestiler bile bile sen alasehire can oldun hakkimiz sonuna kadar helaldir.2024 TE YINE ALI UÇAK DIYECEGIZ.

Alp
Alp - 1 yıl Önce

yok olmuyor ali uçak çekilmelidir alaşehir onun yüzünden chp de kalacak


SIRADAKİ HABER

banner95

banner94