BİNALİ YILDIRIM İMAMOĞLU'NU TEBRİK ETTİ

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, açıklamalarda bulundu. "Şu an itibariyle seçimleri rakibim Ekrem İmamoğlu önde götürmektedir. Kendisini tebrik ediyorum. Başarılar diliyorum." diyen Yıldırım, "Bundan sonra Ekrem İmamoğlu arkadaşımıza İstanbul’a güzel hizmetler yapmasını da temenni ediyorum." ifadelerini kullandı.  

BİNALİ YILDIRIM İMAMOĞLU'NU TEBRİK ETTİ
banner46
Yıldırım'ın açıklamaları şöyle: Bildiğiniz gibi YSK seçimin sonuçlarıyla ilgili yasağı kaldırmış bulunuyor. Şu an itibariyle seçimleri rakibim Ekrem İmamoğlu önde götürmektedir. Kendisini tebrik ediyorum. Başarılar diliyorum. Bu seçim kampanyası boyunca elinden gelen bütün gayreti gösteren bütün yakın arkadaşlarıma projelerimizi vaatlerimizi anlatma fırsatı veren İstanbulumuzun güzel insanlarına teşekkür ediyorum. Aynı zamanda büyük fedakarlık gösteren aileme de teşekkür ediyorum. Ben bu sonuçların İstanbulumuza İstanbul’un geleceğine hayırlar getirmesini Rabbim'den niyaz ediyorum. Bundan sonra Ekrem İmamoğlu arkadaşımıza İstanbul’a güzel hizmetler yapmasını da temenni ediyorum. Yapacağı çalışmalarda İstanbulluların yararına yapacağı her türlü işte de kendisine yardımcı olmaya gayret edeceğiz. Bunun da bilinmesini istiyorum. Bir kez daha İstanbulluların verdiği kararın gelecek beş yıl için; kadınlarımız, çocuklarımız, bütün İstanbul’da yaşayan 15 milyon için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.
 
 
YORUM EKLE
YORUMLAR
HÜSEYİN ERYAVAŞ
HÜSEYİN ERYAVAŞ - 3 ay Önce

bunlara inanmayın anlamak istemezler kumpasa-iftiraya devam ederler. Çünkü 1994 lerde %20/25 ile geldikleri belediyeleri kaybedince tekrar eskiye dönülecek yeni yollar inşa etmenin derdindeler. Ama Ankara uyandı, İstanbul uyandı. Bölge bölge , şehir şehir Türkiye uyanıyor.. Yolları buraya kadardı, bitti.

SIRADAKİ HABER