İYİ PARTİ’DEN MANİSA’DA GÖVDE GÖSTERİSİ

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, İYİ Parti Manisa İl Başkanlığı’nın düzenlediği teşkilat buluşmasına katıldı. 17 ilçe başkanı ve teşkilatının yoğun katılım gösterdiği buluşmada İYİ Partili Aydın üye sayısının artırılması konusunda partililere seslenerek; “İYİ Parti, Türkiye’de yeniden barış ve kardeşlik iklimini inşa edecek tek partidir” dedi.

İYİ PARTİ’DEN MANİSA’DA GÖVDE GÖSTERİSİ
banner87

İYİ Parti Manisa İl Başkanlığı’nın düzenlediği Teşkilat Buluşması’na katılan İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, İYİ Parti’nin Türkiye’ye bir güneş gibi doğduğunu söyledi. Şehzadeler Belediyesi Bedesten Nikah Salonu’nda düzenlenen buluşmaya İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, İYİ Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Halil Aydoğdu, İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz, 17 ilçe başkanları ve teşkilatları katıldı.

BAŞKAN ERYILMAZ, “İYİ PARTİ KADROLARI DUR DURAK BİLMEDEN ÇALIŞIYOR”

Programın açılış konuşmasını yapan İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz, “Genel Başkan Yardımcımız Koray Aydın’a destekleri nedeniyle 17 ilçemiz ve İl Başkanlığımız adına teşekkürlerimi iletiyorum. Genel Başkanımız, Genel Başkan Yardımcılarımız ve Genel Merkez yöneticilerimizin gösterdiği yolda üye sayımızı artırmaya, yeni projeler üretmeye devam ediyoruz. Türk milletinin refaha kavuşması için İYİ Parti kadroları dur durak bilmeden çalışıyor ve çalışmaya devam edecek. Yapılacak olan ilk seçimde İYİ Parti kadrolarının Türkiye’yi yöneteceğini ve Türk milletinin hak ettiği yaşamın tesisini sağlayacağını hep birlikte göreceğiz” dedi.

“FEDAKARCA ÇALIŞMAYLA TÜM TOPLUMU KUCAKLIYORUZ”

Programda konuşan İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, İYİ Parti kadrolarının fedakarca çalışmasıyla tüm toplumu kucakladıklarını söyledi. İYİ Partili Aydın, “Bu ülkeyi seven insanların kendi kararlılıklarını ortaya koyarak, kısacası elini taşın altına koyarak, sorumluluk üstlenerek, 'Yeter artık' diyerek, bu ülkenin geleceğine el koyma iradesini ortaya koyacak bir kararlılığa ve duruşa ihtiyaç vardı. Unutmayın bu duruşu sergileyen insanların oluşturduğu partinin adıdır İYİ Parti. Çok zorlu şartlar altında çalışarak bugüne geldik. Bundan sonra da çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz. Tüm teşkilatlarımızdan üye sayılarını artırmalarını ve İYİ Parti bayrağını en üst noktaya taşımalarını öğütlüyoruz. Yeni isimleri üye yapın, İYİ Parti’nin çalışmalarını her yerde anlatın. İYİ Parti, Türkiye’de yeniden barış ve kardeşlik iklimini inşa edecek tek partidir” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94