banner83

İYİ Partili Akan, “Provakasyonlara boyun eğmeyeceğiz”

İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve ekibine yönelik Rize İkizdere’de gerçekleştirilen provakasyonu sert bir dille kınadı. İYİ Partili Akan, “Bu provakasyonlara boyun eğmeyeceğiz, Genel Başkanımız Meral Akşener’i ve bizi böyle küçük oyunlarla susturamayacaksınız” dedi.

İYİ Partili Akan, “Provakasyonlara boyun eğmeyeceğiz”
banner87

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve ekibine, Rize İkizdere’de taş ocağı yapılmasına karşı çıkan köylüleri dinlemek üzere gittiği bölgede arbede yaşandı. 

İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, büyük bir provakasyon organize edildiğini söyleyerek, “Genel Başkanımız Meral Akşener ve Genel Merkez yöneticilerimiz Rize İkizdere’de günlerdir taş ocağı yapılmasına karşı direnen köylülerimizi dinlemek için bölgeye gitti. Köylülerimiz tarafından da büyük bir sevgiyle karşılandı. Daha sonra planlanmış, bölgeye yerleştirilmiş bazı provakatörler tarafından ortam gerilmek istendi ve arbede yaşandı. Genel Başkanımıza ve yöneticilerimize yönelik bu provakasyonu kınıyoruz. Bilsinler ki İYİ Parti’nin her bir ferdi her zaman köylüleri, gençleri, yaşlıları, esnafları ve mağdur kesimleri dinlemeye devam edecek. Bu ucuz tiyatrolar, provakasyonlar bizi yolumuzdan döndürmeyecek. Bu provakatörlere boyun eğmeyeceğiz. Genel Başkanımız sayın Meral Akşener’e ve değerli yöneticilerimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz” dedi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94