banner83

MHP Teşkilatı Seçim Startını İstişare Toplantısıyla Verdi

Milliyetçi Hareket Partisi Manisa İl Başkanlığı öncülüğünde Yunusemre ilçesi Ortaköy Mahallesi’nde istişare toplantısı düzenlendi.

MHP Teşkilatı Seçim Startını İstişare Toplantısıyla Verdi
banner87

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk, Selendi Belediye Başkanı Nurullah Savaş, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, MHP İlçe Başkanları ve ilçe teşkilatları, Manisa Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Nazmi Akçay ve meclis üyeleri katıldı. Gündeme ilişkin konuların görüşüldüğü toplantıların ilçe ilçe devam edeceği belirtildi.

MHP TEŞKİLATI ETV MİKROFONLARINA KONUŞTU

İstişare toplatışı öncesi; MHP MYK Üyesi Ali Uçak, MHP MYK Üyesi Mehmet Ödevli, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mehmet Güzgülü, Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, MHP Manisa İl Başkanı Ömer Baysal, Manisa İl Ülkü Ocakları Başkanı Nazmi Akçay, Etv mikrofonlarına konuştu. MHP Teşkilatı, toplantının önemine değinerek Başkan Baysal’a teşekkür etti.

MHP Manisa Teşkilatı’yla gerçekleştirilen röportajlardan öne çıkan kısımlar şu şekilde;

SEÇİM STARTINI BU İSTİŞARE TOPLANTISIYLA VERECEĞİZ”

MHP Manisa İl Başkanı Ömer Baysal: Bilindiği üzere Manisa Milliyetçi Hareket Partisi’nin kalesidir. Biz 2023 ve 2024’te yapılacak seçimlerin startını bu istişare toplantımızla beraber vereceğiz inşallah. Rabbim Hayırlısını nasip eylesin. Bu bizim ayda bir gerçekleştirdiğimiz toplantılardan birisi. Bu kez biraz daha geniş tüm kadrolarımızla beraber bu toplantımızı gerçekleştiriyoruz.

MANİSAMIZ İÇİN GÜZEL HİZMETLERİ HAYATA GEÇİRMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

MHP MYK Üyesi Ali Uçak: Böyle toplantılar çok güzel oluyor. Parti içerisinde sorunlar varsa konuşarak onları çözmek ve öncelikle ülkemiz ile Manisamız için neler yapılabilir, genel siyasetle ilgili istişarelerin bu şekilde yapılması çok güzel bir şey. Parti içerisinde birlik ve beraberliği pekiştirmek için bu tür toplantıları daha sık yapacağız. Burada hep beraber yapacağımız istişarelerle Manisamız için güzel hizmetleri hayata geçirmeye deva edeceğiz.

LİDERİMİZ BAHÇELİ’NİN BİZE SÖYLEDİKLERİNİ ARKADAŞLARIMIZA AKTARACAĞIZ”

MHP MYK Üyesi Mehmet Ödevli: Bu toplantının amacı tabii ki Manisa’da birlik ve beraberliği sağlayabilmek. Tüm teşkilatımızla birlikte Manisa’ya yapacağımız hizmetler için start vermek için bu toplantıyı gerçekleştiriyoruz. İçeride birliği sağlamadan dışarıda hizmet etmek zor oluyor. Geçtiğimiz haftada böyle bir toplantı düzenlemiştik, çok verimli geçmişti. Geçen hafta içerisinde MYK toplantımız vardı. Sayın liderimiz Devlet Bahçeli’nin bizlere söylediklerini bizde burada arkadaşlarımıza aktaracağız. O toplantı il ve belediye başkanları toplantısıydı. Biz Genel Başkanımızdan aldığımız talimatları ve uyarıları burada arkadaşlarımıza aktaracağız.

BU TOPLANTININ BİZE ARTI SAĞLAYACAĞINI BİLİYORUZ”

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mehmet Güzgülü: Covid salgını nedeniyle ülkece sıkıntı yaşıyoruz. Bu dönemdeki iletişimlerin biraz daha seyrek olduğu bir süreç geçirdik. İl başkanımızda böyle bir toplantı gerçekleştirmeyi uygun gördü. Manisa’daki son durumu değerlendireceğiz. Aynı zamanda Türkiye’nin konumunu değerlendiriyoruz. Bu toplantının bize artı sağlayacağını biliyoruz.

İLÇEDE YAPTIĞIMIZ ÇALIŞMALARI BURADA PAYLAŞIYORUZ”

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda: Bizlerde kendi ilçelerimizde yaptığımız çalışmaları burada paylaşıyoruz. Bu zaman zaman zaten teşkilatımız içinde olan bir şey ama bunlarda fırsat oluyor.

KORONAVİRÜS SALGININDA ORTAYA ÇIKAN BOŞLUK BU TOPLANTILARLA DOLACAK

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun: Pandemide kaçırdığımız dönemi nasıl yakalayabiliriz, bunun üzerine ne inşa edebiliriz, bu aradaki makas açıklığını nasıl kapatabilirizi bu istişare toplantısında konuşacağız. Bununla beraber teşkilatlarımızla beraber aksayan yönler neresiyse, tolere edilecek yönler neresiyse bunları konuşacağız. Umarım güzel şeyler ortaya çıkacak.

ÜLKÜCÜ HAREKETİ MANİSA’DA ANLATMAYA DEVAM EDİYORUZ”

Manisa İl Ülkü Ocakları Başkanı Nazmi Akçay: Bugün ırada milliyetçi, ülkücü hareketin tüm teşkilatlarıyla birlikte istişare toplantısı gerçekleştirdik. Bu tür programlar teşkilatlar için çok etkilidir. Manisa’da tekrar ülkücü hareketin üç hilalli sancağını dikmek adına arkadaşlarımızla istişare toplantısı yapacağız. Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in bir sözü vardır; ‘Seçim, asıl seçim sonuçlarından sonra başlar’ diye. Biz her an har dakika ülkücü hareketi Manisa’da anlatmaya devam ediyoruz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94