banner83

AK Parti’den Manisaspor’a destek

AK Parti Manisa İl Başkanı Murat Baybatur ve teşkilat üyeleri Manisaspor’a destek ziyaretinde bulundu. Futbolculara çiçek ve baklava ikram eden Baybatur, AK Partili kadınların tribünde takıma destek vereceğini ifade etti.

 AK Parti’den Manisaspor’a destek
banner87
 AK Parti Manisa İl Başkanı Murat Baybatur, teşkilatı ile birlikte Manisaspor’a destek ziyaretinde bulundu. Merkez İlçe Başkanı Berk Mersinli, Kadın Kolları Başkanı Müzeyyen Yoğurtçu ve Gençlik Kolları Başkanı Halil Özkan’ın da hazır bulunduğu ziyaret sırasında İl Başkanı Başbatur, Manisaspor’un başarılı olabilmesi için her türlü desteği vereceklerini kaydetti. Manisaspor’un kaliteli futbolcu kadrosundan oluştuğuna işaret eden İl Başkanı Murat Baybatur, Manisaspor’un başarılı olması kentin başarısı anlamına geldiğini ifade ederek, özellikle Teknik Direktör Kelam Özdeş’in başarılı olmalarını istedi. Baybatur, “Kemal Özdeş bir Manisalı olarak takımın başında olması bizi ayrıca memnun ediyor. Manisalı bir hocanın takımın başında olması bizi memnun ettiği kadar temennimiz de Kemal Özdeş’in milli takımların başında olmasıdır. Kemal Hocamız gerek futbol tecrübesi ile gerekse kişiliği ile Manisalıların çok beğendiği ve takdir ettiği birisidir. Kendisine başarılar diliyorum” diye konuştu.  

 “Manisalılar yalnız bırakmasın”

 Manisaspor Teknik Direktörü Kemal Özdeş ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Manisalıların takıma verecekleri desteğin takımın başarılı olmasını sağlayacağını belirtti. Manisalıların maçlarda takımı yalnız bırakmamasını isteyen Teknik Direktör Kemal Özdeş, takımın her geçen gün daha iyiye gittiğini Manisaspor’un belirleyeceği hedefe ulaşacağını söyledi.

 “AK Kadınlar tribünde yer alacak”

 Futbolcuları da antrenmanda ziyaret eden AK Parti heyeti, Tarzanlar’a çiçek ve baklava ikramında bulundular. Takım kaptanı İlker Avcıbay İl Başkanı Baybatur’u futbolcular adına karışladı. Baybatur, Takım Kaptanı İlker’e çiçek, baklava ve meyve ikramında bulunarak takıma başarılar diledi. Baybatur, Futbol Federasyonu tarafından alınan karar doğrultusunda kadınların maçlara ücretsiz girmesi kararı üzerine AK Parti Kadın Kolları’nın Manisaspor’un bütün maçlarına taraftar desteği vereceklerini söyledi. Kadın Kolları Başkanı Müzeyyen Yoğurtçu ve kadın kolları üyelerinin Manisa’da oynanacak maçta Manisalı bayanlar olarak takıma desteğin verileceğini ve Manisalı bütün kadınların stadyumu doldurması için bir çalışma yapacakların ifade eden İl Başkanı Baybatur, Kadın Kolları Başkanı Müzeyyen Yoğurtçu’yu hanımların maçlara gitmesi için çalışmalara başlamalarını istedi. AK Parti Manisa İl Başkanı Murat Baybatur, bütün siyasi partiler başta olmak üzere sivil toplum örgütleri ve Manisalıların takıma tam destek vermeleri gerektiğine işaret ederek, takıma başarılar diledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94