banner83

COŞKUN, YENİ YÖNETİMİ KUTLADI

Manisaspor Yönetimi, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Yaşar Coşkun'u ziyaret etti. Genç yöneticilere başarılar dileyen Coşkun, siyah-beyazlı yöneticileri Manisa’nın cesur yürekleri olarak gördüğünü söyledi.

COŞKUN, YENİ YÖNETİMİ KUTLADI
banner87
 Manisaspor Başkanı Emre Hasgör, asbaşkanlar Hakan Kadayıfçılar, Mustafa Pekçetin, yönetim kurulu üyeleri Murat Kümüştekin, Yalçın Akgümüş, Bora Çaylan, Gencay Esendağ ve Hasan Kaçire  ile birlikte Manisa Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkan Yardımcısı Yaşar Coşkun’u ziyaret etti. Ziyarette konuşan Manisaspor Başkanı Emre Hasgör, "Bugün Manisa'nın en önemli kurumlarından biri olan MTSO ziyaret etmek istedik. Bugüne kadar ilişkilerde bir takım sıkıntılar olmuş ama biz bu saatten sonra MTSO'nun Manisaspor'un arkasında olacağını düşünüyoruz. Onlarda da böyle bir enerji var. Daha önce Manisa'ya kazandırdıkları dolayısıyla onlara çok teşekkür ediyoruz. Hayata bakış felsefelerini ve vizyonlarını biliyoruz. Biz Manisasporla aynı hayata bakış felsefesi içerinde olacaklarını, bu yolda önemli adımlar atacağımızı düşünüyoruz” dedi.

“Manisa bu borcun altından kalkar”

Oluşacak birliktelikle her sorunu aşabileceklerini ifade eden Başkan Hasgör, Manisaspor’un borcun altında kalkabilecek gücü olduğunu söyledi. Hasgör, “Biz bu birlikteliği sağladığımızda MTSO gibi önemli bir kurumu arkamıza aldığımızda aşamayacağımız bir problem olacağını düşünmüyoruz. Manisa güçlü bir şehir. Manisa bu borcun altında kalkar ve bunun gibi 10 tane borcun altından da kalkar. Buna inanarak yola çıktık. Kurumlarında burada bize destek olacağını da biliyorduk ve hissediyorduk. Çünkü ortak bir düşünce, ortak bir akıl olduğunda özellikle MTSO bunun arkasında olmayacağı gibi bir düşüncemiz yoktu. Bundan sonraki süreçte maddi yardım olur, olmaz ama gönül birlikteliğini sağladığımızda tekrar Süper Lig'e de döneriz” diye konuştu.

Manisa’nın cesur yürekleri

Manisa TSO Başkan Yardımcısı Yaşar Coşkun, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Manisaspor'umuz sahipsiz sanıldığı bir dönemde bu görevi üstlenmeleri bizi çok memnun etti. Ben yönetici arkadaşlarımızı Manisa'nın cesur yürekleri olarak tanımlıyorum.

Elbette ki ticari hayatta bir takım borçlanmalar olacaktır. Ticaretle uğraşan herkesin bir takım borçları vardır. Önemli olan bu borcun ödenebilir olmasıdır. Çözüm yolları üretilerek bu borcun altında kalkınmasının bilinmesidir. Beraber iş arkadaşlarımızın bu güne kadar yaptıkları da bundan sonra ki yapacaklarının teminatı, biz buna da inanıyoruz. Manisa Ticaret ve Sanayi Odası belli yönetmenliklere göre hareket etmektedir. Bu yönetmenliklerin el verdiği ölçüde biz her zaman, tabii ki kurumsal olarak ama ondan önemlisi şahıs olarak biz onlarla hep beraberiz. Kendimizi onlarla beraber tutuyoruz” dedi. Başkan Bülent Koşmaz’ın rahatsızlığından dolayı aralarında olamadığını ifade eden Çoşkun sözlerini şöyle tamamladı: “Manisaspor'un yine eski güzel günlere tarafınızdan döndürüleceği, bütün Manisalıların olduğu gibi bizi de memnun edeceğini ifade ediyorum.”

Haluk Çubukçu unutulmadı

Başkan Emre Hasgör ve yönetim kurulu üyeleri eski başkanlardan M. Haluk Çubukçu’yu ZorPet Tesisleri’nde ziyaret ettiler. Ziyarette Başkan Emre Hasgör, Çubukçu’ya üzerinde M. Haluk Çubukçu yazılı Manisaspor forması hediye ederken, Çubukçu’yu bir ağabey olarak gördüklerini ve düşüncelerine önem verdiklerini belirterek, “Haluk başkanımızın Manisaspor sevdasının büyüklüğünü biliyoruz. Kendisinin gönülden desteklerini bekliyoruz.” dedi. M. Haluk Çubukçu ise beraberlikte yaptığı konuşmada Türkiye’de hangi ligde olunursa olunsun spor yöneticiliğinin zor bir görev olduğunu belirterek, “Manisaspor’un yeni yönetimini bu zor dönemde gösterdikleri cesaretten dolayı tebrik ediyor, görevlerinde başarılar diliyorum. Kendilerindeki bu sinerjinin Manisa’yı kapsayacağına inanıyorum.” diye konuştu.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94