banner83

ESKİ BAŞKANLAR FORMA DAĞITTI

MTSO tarafından Ali Rıza İlköğretim Okulu’nda devam eden “Sağlıklı Beslen Forma Senin Olsun” projesi kapsamında çekilişle Manisaspor forması kazanan öğrenciler, ödüllerini Manisaspor’un eski başkanları Erdinç Yumurukaya, Tarık Almış ve Ertuğrul Aytaç’ın elinden aldı

ESKİ BAŞKANLAR FORMA DAĞITTI
banner87
 Manisa Ticaret ve Sanayi Odası,  Sosyal Sorumluluk Projeleri kapsamında başlattığı “Sağlıklı Beslen Forma Senin olsun” projesi kapsamında 4. talihliler de belli oldu. Manisa Valiliği, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge birimi ve Ali Rıza Çevik İlköğretim Okulu Okul Aile Birliği tarafından hayata geçirilen sağlıklı beslenme projesinin 4. talihlilerini Manisaspor’un eski başkanları çektikleri kuralarla belirlediler. Manisaspor’a uzun yıllar hizmet eden eski başkanlar Erdinç Yumrukaya, Tarık Almış ve Ertuğrul Aytaç, okuldaki çekilişte şanslı öğrencilere formalarını hediye etti. MTSO Başkan Yardımcısı Yaşar Coşkun da etkinlikte hazır bulundu. Bir ay içinde okul kantininden süt, ayran ve meyve suyu alan minik öğrencilere verilen kuponlar arasından yapılan çekilişte Manisaspor forması kazanan Melih Bayar formasını Tarık Almış’tan, Nisa Merve Yetiş Erdinç Yumrukaya’dan, Yaşar Yiğitkan Yazıcı MTSO Başkan Yardımcısı Yaşar Coşkun’dan formasını aldı.

“Çocuklarımızın mutluluğu görülmeye değer”

Şanslı miniklere formalarını takdim eden ve Manisaspor’a uzun yıllar hizmet eden Manisaspor Eski Başkanı Erdinç Yumrukaya, öğrenciler ile birlikte olmaktan son derece mutlu olduğunu, bu organizasyonda kendilerinin de çocukluk günlerine döndüğünü ifade ederek şöyle konuştu, “MTSO’nun düzenlediği bir organizasyonda Manisaspor eski başkanları ile birlikteyiz. Sayın Tarık Almış ve Sayın Ertuğrul Aytaş ile birlikte çocuklarımızı yalnız bırakmadık. Jojobet Başkanların içinde en eski başkan benim. Böyle güzel bir günde çocuklarımız ile harika bir ortamda birlikteyiz. Onlara bugün forma dağıttık. Hediyelerini alan çocuklarımızın mutluluğu görülmeye değerdi. Böyle faydalı bir organizasyonu düzenleyenlere teşekkür ediyorum”

“Bu tür etkinlikler devam etmeli”

Minik öğrenci Melih Bayar’a formasını takdim eden Manisaspor Eski Başkanı Tarık Almış ise şu ifadelere yer verdi, “Burada bulunmaktan son derece mutluyuz. Çocuklarımızın seslerini duymak çok güzel. Bu etkinliklerin devam etmesi gerekir. Organizasyonda emeği geçenlere teşekkür ediyorum.”

“Çocuklarımız teminatımızdır”

Daha güzel bir ülke için çocuklarımıza sahip çıkılması gerektiğini vurgulayan Manisaspor Eski Başkanı Ertuğrul Aytaç, “Çocukların bu mutlu ve heycanlı günlerinde kendilerine forma hediye edeceğiz. Çocuklarımız bizim geleceğimizin teminatıdır. Atatürk ilkelerinde yetişen bir gençlik ile daha çağdaş, daha güzel bir ülke için her zaman destek vermeliyiz. Bugün de Manisaspor’un 3 eski başkanı olarak bu organizasyona destek veriyoruz. Bu etkinliği düzenleyenlere teşekkür ediyoruz.”dedi.

Bu organizasyonda kendilerini yalnız bırakmayan Manisaspor’un eski başkanlarına teşekkür eden MTSO Başkan Yardımcısı Yaşar Coşkun ise, “Çocuklarımızla birlikte olmaktan ve çok değerli konuklarımızı ağırlamaktan mutluyuz. Bu tür etkinlikleri önümüzdeki yıllarda da devam ettireceğiz. Bu etkinliklerin yararını gördüğümüze inanıyorum. Çocuklarımızı gazlı içeceklerden uzak tutarak sağlıklı beslenmeye teşvik ettik ve bunda başarılı olduk. Bizi yalnız bırakmayan değerli başkanlarımıza da teşekkür ve şükranlarımı iletiyorum.”dedi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94