banner83

FUTBOL ŞÖLENİ BAŞLIYOR

Manisa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Herkes İçin 23 Nisan Ulusal Egemenlik Futbol Turnuvası yarın Yetiştirme Yurdu Halı Sahası’nda 16 takımın katılımı ile start alıyor

FUTBOL ŞÖLENİ BAŞLIYOR
banner87
 Manisa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Herkes İçin 23 Nisan Ulusal Egemenlik Futbol Turnuvası Manisa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, Manisa Milli Eğitim Müdürlüğü ve sponsorların katılımı ile 10 Nisan -20 Nisan arasında düzenlenecek. Turnuvaya Manisa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü kapsamında bulunan 80.yıl Çogem, Toplum Merkezi ve Sevgi Evleri dışında 13 ilköğretim okulu daha katılıyor. Turnuvanın koordinasyon toplantısında Çogem Müdürü Murat Nail Gelgeç, Manisa Hif Sorumlusu Behçet Atlı ile bir araya gelen Manisa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlü Murat Konan ” Bu turnuva ile Kurum vasıtasıyla tüm çocukların futbol etkinliği sayesinde kaynaşmalarını sağlamak, T.C. Devleti kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kavratmaktır. Tüm katılan okullarımıza sonsuz teşekkür ediyorum.”  dedi.

“İlk randevu yarın”

 Turnuvanın açılış müsabakası yarın saat 13.00 ‘da  Taytanlı İlhan İ.Ö.O – Merkez Efendi İ..Ö.O. arasında yapılacak. Turnuvada dereceye giren takımlara kupa,katılım sertifikası ve sponsorların çeşitli ödülleri olacak.Turnuva 20’şeçrli dakikalardan iki devre olarak ve Hif hakemleri tarafından yönetilecek.Turnuva 20 Nisan’da oynanacak 3.lük ve final müsabakaları ile sona erecek.

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94