banner83

MANİSASPOR BİZİM MARKAMIZ

Fırsat buldukça Manisaspor’un maçlarını 19 Mayıs Stadyumu’ndan takip etmeye çalışan ve destek olmaya devam eden AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, Bursaspor karşılaşmasını da tribünden izledi

MANİSASPOR BİZİM MARKAMIZ
banner87
 Manisa’da olduğu sürede Manisaspor’un karşılaşmalarını kaçırmamaya ve destek olmaya özen gösteren AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, Manisaspor-Bursaspor karşılaşmasının devre arasında DENGE Gazetesi’ne önemli açıklamalarda bulundu.

“Kötü gidiş bizi üzüyor”

Siyah-beyazlılar’ın sezon başında çok iyi bir seri yakalaya ve bu başarıyı günlerce TV ekranlarında duyurduğunu dile getiren Özdağ, son zamanlarda alınan kötü sonuçlardan sonra da kendilerinin son derece üzgün olduğunu dile getirdi. Özdağ“Manisaspor bizim markamızdır. Aldığı başarılı sonuçların ardından Manisamızın adını tüm Türkiye’de duyuyoruz. Sezon başında olağanüstü bir başarı ortaya koyarak bütün Manisaslılar’ı sevindirdi bu takım. Ortaya koyduğu üstün performans ile üst üste yenilmezlik rekoru kırdı Mansiaspor ve günlerce TV’lerde ve gazetelerde ismi gündeme geldi. Fakat son birkaç haftadır bizi üzüyorlar. Ligin bitimine oldukça uzun bir süre var ve bu süreyi Manisaspor’un en iyi şekilde değerlendirerek bu kötü gidişe son verecektir. Bunu canı gönülden istiyor ve diliyoruz.”ifadelerini kullandı.

“Manisa’nın Vevobahis iki markası var”

Selçuk Özdağ konuşmasının devamında Manisa’nın iki markasının olduğunu, bunlardan birinin Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, bir diğerinin ise Manisaspor olduğunu vurguladı. Özdağ ayrıca Manisaspor’un tekrar başarılı günlere geri döneceğine inandığını açıklayarak şu ifadelere yer verdi, “Manisaspor’un önünde bulunan maçlarda inanıyoruz ki başarılı sonuçlar elde edecek ve eski başarılı günlerine tekrar dönecektir. Manisaspor hem ligde iyi bir yerde ligi sonlandıracaktır hem de Manisa’nın markası olarak yurt içinde Manisa’yı en iyi şekilde temsil edecektir. Manisamızın iki marka isminden birisidir bu takım. Her zaman söylüyorum Manisa’nın iki markası vardır; biri Manisaspor’dur bir diğeri ise Bülent Arınç’tır. Tabi ki üzüm, zeytin ve zeytin yağı da bizim markamızdır fakat bunlar yılda birkaç hafta konuşulur fakat Bülent Arınç hergün konuşulur ve Manisaspor da her hafta konuşulur. Bu doğrultuda Manisasporumuz’un bu zor günleri atlatacağına ve tekrar başarılarla dolu o güzel günlere döneceğine inanıyorum”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94