MERGEN; “YARIM KALAN PROJE TAMAMLANSIN!”

Eylül ayında Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne atanan Yunus Öztürk’e ziyaretler devam ediyor. Öztürk, Manisaspor Kulüp Başkanı Abdullah Mergen ve yönetim kurulunu makamında ağırladı. Mergen, Öztürk Dönemi’nde Manisaspor ile ilgili yarım kalan projelerin tamamlanmasını istedi.

MERGEN; “YARIM KALAN PROJE TAMAMLANSIN!”
banner46
Manisaspor Kulüp Başkanı Abdullah Mergen, Öztürk’e yeni görevinde başarılar diledikten sonra bir spor kulübü olarak 19 Mayıs Stadyumu’na yönelik yapılmasını istedikleri çalışmaları İl Müdürü’ne iletti.Mergen, “Manisaspor olarak, kale arkası tribünün üstünün kapatılmasını istiyoruz. İnşallah bu da Yunus Bey’in döneminde olur. Burası da iyi bir stat zaten. Kale arkalarının kapatılması, yarım kalan bir projeydi. Bu projenin önümüzdeki yıl yapılacak yatırım planının içerisine dahil edilip, yeni sezonda tamamlanmasını diliyoruz.”

ÖZTÜRK’DEN OLUMLU CEVAP
TFF 1.Lig’de Manisa’yı temsil eden Manisaspor yönetiminin kendisini ziyaret etmesinden çok mutlu olduğunu belirten Öztürk; “İnşallah hep beraber Manisamıza, Manisaspor’a ve bütün spor branşlarımıza güzel hizmetler sunacağız.” Dedi.
 
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER