banner83

'MURADİYE ŞAMPİYON OLACAK'

Muradiye Belediye Başkanı Erdinç Yavaşlı, Belediyespor’un her zaman şampiyonluğunu hedeflediğini açıkladı. Yavaşlı ayrıca Ramazan Şenbilgiç ile yola devam edeceklerini ifade etti.

'MURADİYE ŞAMPİYON OLACAK'
banner87
 1. Amatör Küme’yi şampiyon olarak tamamlayan Muradiye Belediyespor’da yüzler gülüyor. Takıma her zaman destek veren Muradiye Belediye Başkanı Erdinç Yavaşlı, yeni sezonda da Ramazan Şenbilgiç ile çalışacaklarını açıkladı. Her zaman şampiyonluğu hedeflediklerini açıklayan Belediye Başkanı Yavaşlı, “Geçtiğimiz sezon çok başarılı bir sezon geçirdik. Önümüzdeki sezon için çalışmalarımıza şimdiden başlamayı düşünüyoruz. Geçtiğimiz sezon takımı çalıştıran Ramazan Şenbilgiç ile bu hafta toplantı yapmayı planlıyoruz. Biz hocamızla devam etmek istiyoruz. Futbolculardan gitmek isteyenler gidebilir. Ben Muradiye Belediye Başkanı olduğum süre içinde Muradiye Belediyespor hep başarılı olmak zorunda. Biz ikinciliği başarı olarak kabul etmiyoruz. Hedefimiz her zaman birincilik olmalı.” Dedi. Yeni sezonda mücadele edecekleri Süper Amatör Küme’de de şampiyonluğu hedefleyen bir takım kuracaklarını açıklayan Yavaşlı, “Bu sezon mücadele edeceğimiz Süper Amatör Küme’de de şampiyonluğu hedefliyoruz. Bununla ilgili gerekli çalışmaları yapıcaz, takımın eksikliklerini gidericez. Muradiye Belediyespor her konuda şampiyon olacak. Bu konuda her türlü desteği sağlayacağız.” Diye konuştu.

Futbolculara iş imkanı

Belediye takımlarının zengin kulupler olarak görülmesine de karşı çıkan Yavaşlı bu yanlış algının değişmesi gerektiğini ifade etti. Genç Başkan şunları ifade etti: “Belediye takımlarının amatör liglerde açmazı var. Spor kamuoyunda yanlış bir algı var. Biz Muradiye Belediyesi bütçesinden nakit para ayıramıyoruz. Belediye olarak sadece malzeme yardımı yapıyoruz. Bağışlar ve reklamlarla takım ayakta duruyor. Takımın elde ettiği başarılar sonucunda halktan, sanayiciler ve ileri gelenlerden destek görüyor. Yeni sezonda takıma destek sağlanması için maddi kaynak bulmaya çalışıyoruz. Bu konuda görüşmelerimiz devam ediyor. Biz bizi destekleyenlerden destek aldığımız sürece şampiyonluk için oynayacağız. Bu sene takımda farklı bir uygulama yapabiliriz. Takımda iş imkânı olmayan futbolculara iş vererek onlara maddi destek vermeyi düşünüyoruz.” 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Güven Utkan
Güven Utkan - 2 yıl Önce

erdinç yavaşlı bence büyükşehirin en güçlü adayıdır chp adına

Berrin Taşer
Berrin Taşer - 2 yıl Önce

manisada 2024 seçimleriyle beraber martın sonu seninle bahar olacak erdinç başkanım hedef seninle büyükşehir

Elsniper 77
Elsniper 77 - 2 yıl Önce

Cengiz Ergün'ü seninle alt ederiz başkanım

SIRADAKİ HABER

banner95

banner94