banner83

PARALAR NEREDE?

Manisaspor’un Süper Lig’den düşmesini taraftarlar yorumladı. Bazı taraftarlar Siyah-beyazlılar’ın yanlış yönetildiğini ve ligden düşmesinin tek nedeninin Manisaspor Başkanı Kenan Yaralı olduğunu söyledi. Açıklamada bulunan vatandaşların bir çoğu Bank Asya’da mücadele edecek olan Manisaspor’un Başkanı Kenan Yaralı’nın istifa etmediği sürece oradan da düşeceklerine inandıklarını belirtti.

PARALAR NEREDE?
banner87
 Manisaspor’un Süper Lig’den düşmesini taraftarlar yorumladı. Bazı taraftarlar Siyah-beyazlılar’ın yanlış yönetildiğini ve ligden düşmesinin tek nedeninin Manisaspor Başkanı Kenan Yaralı olduğunu söyledi. Açıklamada bulunan vatandaşların bir çoğu Bank Asya’da mücadele edecek olan Manisaspor’un Başkanı Kenan Yaralı’nın istifa etmediği sürece oradan da düşeceklerine inandıklarını belirtti.

Gökay Taşuşağı, “Manisaspor’un bu durumlara gelmesinde en büyük etken Manisaspor Başkanı Kenan Yaralı’dır. Oyuncular paralarını istiyor ve son derece ahklılar fakat Başkan oyuncuların paralarını vermiyor nedense. Bu takımın bir çok geliri ve sponsoru var. Bu paralar nerede bir taraftar olarak açıklama bekliyoruz. Yiğit Gökoğlan satıldı ama ortada para yok. Manisaspor’da paraların nereye gittiği şüpheli. Artık fabrikalara mı gidiyor yoksa Yaralı’nın kendi hesabında mı bilmiyoruz. Manisaspor’u bu duruma getiren tek kişi ve sorumlu Kenan Yaralı’dır.”

Sadık Karabulut, “Manisaspor’un bu sezon bütün maçlarını takip ettim ve elimden geldiği kadar stadda izledim. Ligden düştük ve bunun tek suçlusu Başkan Kenan Yaralı’dır. Artık yönetimin değişmesi gerekir. Neden hala suskun kaldıklarını anlamak mümkün değil. Artık bu takım ligden düştü ama yönetimden ne açıklama var ne de bir eylem. Başkan Kenan Yaralı ve yönetim Manisaspor’a yarar sağlamıyor artık buna bir son versinler. Bu sezon çok büyük hatalar yaptılar ama sanırım bunun hala farkında değiller.”

Volkan Doğru, “Manisasporumuz bu sezon çok sorunlar yaşadı ve bu sorunlardaki tek suçlu kişi Manisaspor Başkanı Kenan Yaralı’dır. Yönetim olarak Manisaspor’a bırakın faydalı olmayı zarardan başka bir işe yaramadılar. Uzun süredir de suskunlar. Bence suçlu olduklarını bildikleri için her hangi bir açıklama yapmıyorlar. Bank Asya’da mücadele edecek olan Manisaspor’da bu yönetim bir an evvel değişmeli. Özellikle 2. yarıdan itibaren oyuncular parasını alamıyor, yanlış transferler yapılıyor. Kenan Yaralı’nın Manisaspor’a daha fazla zarar vermemesi gerekir.”

Süleyman Tanrıverdi, “Manisaspor Başkanı Kenan Yaralı çok istikrarsız bir Tavla yönetim sergiledi. Özellikle hoca seçimlerinde yanlışlar yaptı ve göreve getirdiği teknik direktörlere zaman tanımadı. Hocaları alıp alıp gönderdi. Bu sorunlar olmasa belki de şu an ligde kalacaktık. Süper Lig’den düştük fakat Yaralı’dan bir tepki bile yok. Konuşmuyorlar ne yapmaya çalıştıklarını bir taraftar olarak anlayamıyoruz. Oyuncu seçimlerinde de yanlışlar yaptı. Manisaspor’un düşmesinin en büyük nedeni yönetimdir.”

Merve Açıkgöz, “Manisaspor’un maçlarına gitmeye gayret ediyorum. Manisa’da oynanan Sivas maçından sonra taraftarın Manisaspor Başkanı Kenan Yaralı’ya büyük tepkisi oldu ve bu tepkide son derece h aklılardı. Süper Lig’den düşmemizdeki en büyük nedenlerden biri başkandır. Artık istifa etmeliler. Ligden düştükten sonra yönetimden kimsenin açıklama yapmamasını doğru bulmuyorum . Bank Asya’da yeni bir yönetimle tekrar başarılar kazanabileceğimizi düşünüyorum.”

Beyza İnce, “Manisaspor bu sezon bir çok sorunla karşı karşıya kaldı. Özellikle elimizdeki iyi oyuncuları sattık ve çok fazla antrenör değiştirdik. Dolayısıyla ligden düştük. Bu sorumluluk tamamen yönetimindir. Manisaspor’un iyi yönetilmediğini düşünüyorum. Bir an önce istifa edip Manisaspor’un önünü açmalılar. Fakat hala ne istifa ediyorlar ne de gelecek ile ilgili planlarını ya da düşmenin nedenlerini açıklamıyorlar. Bir bayan taraftar olarak Manisaspor’u Bank Asya’da da destekleyeceğim.”

Ekrem Akçay, “Manisaspor ligin ilk yarısında ilk 3 içerisinde yer alıyordu fakat ne olduysa ligin ikinci yarısından itibaren kötü gidiş sürdü. Manisaspor’un kasasında para yok diyorlar tabi ki olmaz çünkü paralar boş transferlere gitti. Lüzumsuz ve kalitesiz oyuncular alınıp yığınla paralar ödendi. Manisaspor yönetiminin yaptığı bir çok yanlıştan biri. Artık bu yönetimin istifa edip yerine güçlü ve sağlam bir yönetim gelmeli. Yoksa Bank Asya’dan da bu yönetim olduğu sürece düşeriz. Neden istifa etmiyorlar bir türlü anlayamıyoruz.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94