banner83

PARAYI DÜŞÜNMEDEN 'EVET' DEDİLER

Transfer çalışmalarını sürdüren Manisaspor, iç transferde üç futbolcusuyla yola devam etme kararı aldı. Tarık Almış Spor Tesisleri’nde düzenlenen imza töreninde Hikmet Balioğlu, Murat Gürbüzerol ve Tuncay Süren 3 yıllık sözleşmeyi imzaladılar.

PARAYI DÜŞÜNMEDEN 'EVET' DEDİLER
banner87
 Manisaspor Başkanı Emre Hasgör Tarık Almış Spor Tesisleri’nde düzenlenen törende Manisaspor'un birlik, beraberlik ve bütünlüğü açısından ilk adımı attıklarını söyledi. Bu üç futbolcunun Manisaspor için önemli olduğunu ifade eden Hasgör, en değerli oyuncularının altyapıdan yetişenler olduğunu kaydetti. Üç futbolcunun da parayı düşünmeden Manisaspor'da kalmayı tercih ettiğini ve yüreklerini ortaya koyduğunu belirten Hasgör, "Üç arkadaşımıza başka takımlardan da teklifler vardı ama onlar, sözleşmeleri bitmesine rağmen Manisaspor'da kalmayı tercih etti. Biz de onlara gerekli değeri gösterdik. Arkadaşlarımızdan, takıma sahip çıkmalarını bekliyoruz. Bu takımı onlar yürütecek. Yeni sürecin her iki taraf içinde hayırlı olmasını diliyorum. Bu arkadaşlarımızın Manisaspor’u önemli yerlere getireceklerine inanıyorum.” dedi.

Futbolcular kendilerine güveniyor

Bu sezonun kendileri açısından çok önemli olacağını ifade eden Murat Gürbüzerol şunları söyledi:“İyi bir sezon geçirmeyi çok istiyoruz. Şu aşamada hiçbirimiz maddiyatı düşünmüyoruz. Manisaspor’a hizmet edip en iyisini yapmak istiyoruz. Bizlere güvenenleri mahcup etmeyeceğiz. İyi bir kamp dönemi geçirip lige çok iyi başlamayı arzuluyoruz. Yeni transferlerle iyi bir takım olacağımıza inanıyorum.”  Yıllar sonra ilk defa kendisinin Manisaspor Kulübü’nde değerli hissettiğini söyleyen Hikmet Balioğlu da, Başkan Emre Hasgör’e teşekkür ederek, “Bu sorumluluğu taşıyabileceğimize inanan başkanımızı inşallah mahcup çıkarmayız.” diye konuştu. Tuncay Süren ise iyi bir takım olup Manisaspor’u yeniden hak ettiği yere taşıyacaklarını söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94