ŞAMPİYONLAR BAŞARILARINI GÜVENÇER İLE PAYLAŞTI

Uluslar arası platformda aldıkları başarılar ile Manisa’nın ve tüm Türkiye’nin göğsünü kabartan Aerobik Cimnastik Avrupa Şampiyonası’nda dereceye giren Ayşe Begüm Onbaşı, Mehmet Ercoş, Deniz Şahin, Selin Sürüm ve Okay Arslan, Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer’i makamında ziyaret etti. Gerçekleşen ziyaretin ardından Vali Güvençer genç sporculara hediyelerini takdim etti.

ŞAMPİYONLAR BAŞARILARINI GÜVENÇER İLE PAYLAŞTI
banner87
İtalya’da gerçekleştirilen Aerobik Cimnastik Avrupa Şampiyonası'nda dereceye girdikten sonra Manisa’ya dönen başarılı sporcular, Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer’i ziyaret etti. Manisa Valisi Güvençer, sporculardan çalışmaları ve elde ettikleri başarılar hakkında bilgiler aldı.

GÜVENÇER; “BAŞARILARINIZ MORAL VERİYOR”
Makamında genç sporcuları ağırlayan Vali Güvençer; “Sizinle gurur duyuyoruz, bunu her defasında söylüyoruz. Ülkemiz adına çok önemli başarıları kucaklıyorsunuz. Sizin aldığınız başarılar topluma moral veriyor. Başarılı insanlar herkes için örnek olur. Manisalılar canlarının sıkkınlığını sizin güzel haberlerinizi duydukça gideriyorlar. Eminim ki siz bu güzel enerjiniz ve çalışma azminiz ile daha nice başarılar alacaksınız.” Dedi.

EKİN; “ÇOK GÜZEL BİR İVMEDEYİZ”
 Ziyarette konuşan Cimnastik Antrenörü Mehmet Ali Ekin ise; Manisa'da cimnastik bambaşka bir yere geldi. Ayşe Begüm ve diğer sporcularımızla birlikte şu an çok güzel bir ivmedeyiz. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz de destek veriyor, onlara da çok teşekkür ederiz" dedi.

BİSİKLET HEDİYE EDİLDİ
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk, Cimnastik Antrenörleri Gürkan Er ve Mehmet Ali Ekin’in de katıldığı ziyarette Vali Güvençer, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından İl Halk Sağlığı Müdürlüğü'nden temin edilen bisikletleri hediye etti.
 
 
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER