banner83

Stadyumda çevre düzenlemesi

Manisa Belediyesi’nin kent merkezinde başlattığı kurum duvarları yenileme çalışmaları kapsamında, Manisa 19 Mayıs Stadyumu’nun duvarlarında da yenileme çalışması başlatıldı.

Stadyumda çevre düzenlemesi
banner87
 Manisa 19 Mayıs Stadyumu çevresindeki duvarların yenilenmesi çalışmasını Belediye Başkan Vekili Sezai Gürcan, Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Bayram Laçalar ve Fen İşleri Müdürü Cem Çöllü birlikte inceledi. Kent merkezindeki kurumların duvarlarının yenilenmesi çalışmaları kapsamında Manisa 19 Mayıs Stadyumu’nun da duvarlarını yenilemeye başladıklarını belirten Belediye Başkan Vekili Sezai Gürcan, “Spor Toto Süper Lig müsabakaları kapsamında bildiğimiz gibi kentimize 13 farklı ilin takımı ve bunların taraftarları geliyor. Kentimize dışarıdan gelen misafirlerimize, ilimizi en güzel yönüyle tanıtmak asli görevimiz. Ultrabet Bu kapsamda Manisa 19 Mayıs Stadyumu’nun da duvarlarını yeniliyoruz” dedi.

Manisa’ya dışarıdan gelen yerli ve yabancı konukların kentten olumlu düşüncelerle ayrılması açısından Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün talimatıyla kent girişlerinin düzenlendiğini de hatırlatan Başkan Vekili Gürcan, “Kentimize gelen yerli ve yabancı turistlerin Manisa’mızdan olumlu düşüncelerle ayrılması açısından kent giriş ve çıkışlarında başlatılan düzenleme çalışmaları da devam ediyor. Manisa 19 Mayıs Stadyumu’nun da üzerinde bulunduğu Halil Erdoğan Caddesi’nde de bu çalışmaları büyük ölçüde tamamladık. Stadyum duvarları yenileme çalışmasını da tamamlayarak, bu bölgedeki çalışmalarımızı tamamlayacağız” diye konuştu. 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94