banner83

SULTANLAR YENİ SEZONA HAZIRLANIYOR

Türkiye Bayanlar Voleybol 1. Ligi A Grubu’nda mücadele eden Manisa Büyükşehir Belediyespor, 2017-2018 sezonu öncesi antrenmanlarını sürdürüyor.

SULTANLAR YENİ SEZONA HAZIRLANIYOR
banner87
2 haftalık anatomik adaptasyon sürecini geride bırakan yeşil beyazlı ekip, yoğun bir antrenman periyodu ile yeni sezona hazırlanıyor. 
2017-2018 sezonunda Voleybol Bayanlar 1. Ligi A Grubu’nda mücadele edecek olan Manisa Büyükşehir Belediyespor, yeni sezon hazırlıklarını Tarık Almış Spor Salonu’nda sürdürüyor. Baş Antrenör Aykut Lale yönetiminde gerçekleşen antrenmanda açma germe hareketlerinin ardından toplu egzersizler yapılıyor. Antrenman planlaması hakkında bilgiler veren Manisa Büyükşehir Belediyespor Bayan Voleybol takımı Baş Antrenörü Aykut Lale, takımın sezonu açmasının ardından geçen iki haftalık sürecin anatomik adaptasyonla geçtiğini söyledi. Yoğun bir antrenman programı yaptıklarını belirten Lale, “Antrenman programımızın 3’ncü ve 4’ncü haftalarında maksimal kuvvet çalışmaları ile devam edeceğiz. Sezon başı olması itibariyle güç ağırlıklı antrenmanlar yapıyoruz. Oyuncularımız da bu süreçte oldukça istekliler. Antrenmanlarımız güzel gidiyor” diye konuştu.
Baş Antrenör Aykut Lale, yeşil beyazlı ekibin 2 hazırlık turnuvasına katılabileceğini söyledi. Çanakkale ve İstanbul’dan turnuva teklifi aldıklarını dile getiren Lale, “Takvimimize uyarsa, Çanakkale, ardından da İstanbul’da bir turnuvaya katılabiliriz. Netleştiği zaman kamuoyu ile bu turnuvaların programını paylaşacağız” diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94