banner83

“Süper Lig hayal değil”

Akhisar Belediyespor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, hedef koymadan da keyifle arzuladıkları yere gelebileceklerini söyledi.

“Süper Lig hayal değil”
banner87
Akhisar Belediyespor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu yaptığı açıklamada, hedef koymadan da keyifle arzuladıkları yere gelebileceklerini söyledi.

Lige iyi başladıklarını, hakem hatalarına rağmen de iyi yerlere geldiklerini söyleyen Hamza Hamzaoğlu, "Bolu ve Kasımpaşa maçlarında kaybettiğimiz 5 puanı ekleseniz bugün liderdik" dedi. Yönetimin ve kendisinin bugüne kadar hedefle ilgili hiç bir açıklama yapmaması hatırlatılması üzerine de Hamzaoğlu, "Tabii ki biz de yönetim de bu hayalle yaşıyoruz. Ama bunu dillendirmenin anlamı yok. Hedef koymak futbolcuyu strese sokar, taraftarın beklentisi artar. Biz keyif alarak ve vererek bu işi gerçekleştirmek istiyoruz" dedi. Akhisar'ın futbol sayesinde daha çok vitrine çıkmaya başladığını da söyleyen Hamzaoğlu, "Bize havalimanlarında 'Akhisar nerede?' diye soranlar oluyordu. Şimdi Akhisar'ı herkes biliyor. Süper Lig gerçekten de hayal değil. Süper bir kadromuz var. Bu kadro, bu yönetim ve bu taraftar kitlesiyle neden olmasın. Başaracağız" diye konuştu.

“Akhisar’da mutluyum”

Akhisar Belediyespor'da görevi kabul etmesinde Denizlispor'dan ayrılış tarzının önemli olduğuna dikkat çeken genç teknik adam, "Orada haftalarca yenilmedik. Üst üste alınan kötü sonuçlar üzerine sorunlar araştırılacağına hedef haline geldik. Baktık olmuyor istifa kaçınılmaz oldu. Akhisar'a gelmek riskti ama Denizli'de bizi eleştirenlere mesaj vermek için bu riski aldım. İyi ki de Akhisar'a gelmişim. Burada çok mutluyum ve huzurluyum. İnşallah başarılı oluruz, Allah yüzümüzü kara çıkartmaz" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94